TFT patch 11.23 – pierwszy patch najnowszej rotacji!

tft 2021
Fot. Riot Games
- Reklama -

Patch 11.23 informuje nas, że TFT Bajery i Gadżety ma już ponad 2 tygodnie! Co przygotowano dla nas w najnowszej aktualizacji?

Po wyczerpującej rotacji Osądu doczekaliśmy się całkowicie nowej i świeżej rotacji TFT, którą są Bajery i Gadżety. Fani zdążyli już okrzyknąć 6. rotację mieszanką rotacji drugiej z pierwszą, które dotychczas najczęściej są ulubionymi wśród graczy. Co przygotowano dla nas w najnowszej aktualizacji?

Fot. Riot Games

Hextechowe uprawnienia z sporymi zmianami!

Domyślamy się, że zbalansowanie uprawnień to nie lada wyzwanie. Riot zdradził nam, że jest ich aż 140! Aby poprawić nasze odczucia podczas rozgrywki wiele z uprawnień pozostanie osłabionych, lekko zmienionych lub wzmocnionych. Kilka z listy zmieniło swoją rangę z złotej na srebrną, aby ostudzić ich siłę. Pozostałe uprawnienia pocieszą się liczbowymi zmianami.

- Reklama -
patch
Fot. Riot Games

Obiecuję, że już nigdy Licealiści nie będą cię dręczyć…

Dokładnie tak, a wszystko to za pomocą sporego osłabienia cechy, która cieszyła się sporą popularnością wśród taktyków. Snajperzy otrzymają +1 do zasięgu ataku, a wszystko to dla usprawnienia cechy Snajperów. Riot nie chce, aby strzelcy po prostu strzelali, tylko wspinali się na wyżyny kreatywności.

patch
Fot. Riot Games

Samira musi odejść!

Samira podobnie jak Miss Fortune oraz Urgot okazali się zbyt silni, dlatego otrzymają osłabienia. Szczególnie dla Samiry, która na 2. i 3. poziomie była po prostu podle silna, co wywoływało skargi wśród taktyków.

Riot na początku aktualizacji 11.22 poinformował graczy, że jednostki za 5 sztuk złota nie będą już gubić się w tłumie. Zaplanowano ich działanie tak, aby warto było inwestować w najdroższe jednostki. Szczególnym wyróżnieniem pocieszy się Galio, który od teraz będzie miał więcej punktów many oraz więcej obrażeń od Kolosalnego Wejścia.

Zmian jak zawsze jest naprawdę sporo, jednak wszystko i tak weryfikuje rozgrywka. Mam nadzieję, że patch 11.23 przyniesie wam sporo wygranych, a odczucia są bardzo pozytywne!

- Reklama -