Naklejki z esportowcami zamiast piłkarzy?

panini prime league
Fot. Panini
- Reklama -

Niemal każdy z nas w dzieciństwie zbierał naklejki z ulubionymi piłkarzami oraz drużynami. Teraz dzięki kolekcji Panini możemy zebrać wizerunki esportowców!

Naklejki Panini Prime League

Kto z nas nie pamięta kupowania naklejek z wizerunkami piłkarzy w kiosku, z nadzieją że trafimy tego ulubionego? Teraz to uczucie przeniesiemy do świata esportu… a przynajmniej niemieccy kibice League of Legends. Strauss Prime League nawiązało współpracę z marką Panini, czego rezultatem jest album z naklejkami zawodników niemieckiej ligi.

Niestety póki co album będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej, jednak dla osób które uzbierają wszystkie naklejki za dodatkową opłatą będzie istniała możliwość zakupu fizycznej kopii kolekcji.

- Reklama -

Polacy w Prime League

Na składającym się z 56 stron, wśród 251 naklejek swoje miejsce znaleźli również nasi rodacy. Pierwsza liga niemiecka w League of Legends ma na swoim pokładzie trzech Polaków. Barwy BIG reprezentuje polski botlane HARPOON oraz marlon, natomiast ESCIK gra dla drużyny GamerLegion.

Na ten moment nie wiadomo czy możliwa jest większa współpraca Panini oraz Riot Games w celu stworzenia podobnego albumu z zawodnikami LEC lub LCS. A może taka współpraca byłaby możliwa w Ultralidze? Ostatnio na krajowej scenie gier komputerowych mamy wiele zaskakujących kooperacji, jak np. zapowiedziana kooperacja Lost Ark oraz Wiedźmina 3!

- Reklama -