Lost Ark Online łączy siły z Wiedźminem 3 – kooperacja dwóch gier!

lost ark online, kobieta
fot. mmorpg.pl
- Reklama -

Dość niespodziewanie Lost Ark Online i Wiedźmin 3 połączyli siły i mamy kooperacje tych dwóch marek. O co dokładnie chodzi?

Lost Ark Online i Wiedźmin 3 razem

Na konferencji LOA ON Summer twórcy Lost Ark Online ogłosili współpracę z Wiedźminem 3. Na razie nie wiemy, na czym miałaby polegać współpraca, ale być może trafi na serwery już tej zimy. Dość prawdopodobne jest to, że na razie będzie to tylko na koreańskich serwerach, więc Europa i Ameryka będą musiały poczekać.

Taka współpraca jednak zapowiada się bardzo ciekawie i była dość niespodziewana. W końcu te dwie firmy nie crossowały się wcześniej. Nie wiemy, na jakiej zasadzie Wiedźmini mają się pojawić w Lost Ark, ale na pewno będzie interesująco. Jeżeli faktycznie koreańskie serwery gry otrzymają Wiedźminów tej zimy, to reszta świata prawdopodobnie dostanie aktualizację najwcześniej w trzecim kwartale przyszłego roku.

- Reklama -

Kolejne zmiany w Lost Ark Online

To nie koniec zmian, jakie zostały zapowiedziane w Lost Ark Online. Wiemy też, że wkrótce w grze pojawi się Aeromancerka, która jest dość mocno wyczekiwaną klasą postaci. Ta za pomocą parasola przywołuje żywioły, a jej umiejętności można łączyć w kombosy. Twórcy zapowiedzieli też drobne usprawnienia, które powinny szybciej trafić na serwery.

- Reklama -