zeek wyrzucony z Acend. MVP mistrzostw świata poza składem!

Acend, VCT Masters Berlin, zeek i starxo
fot. Colin Young-Wolff/Riot Games
- Reklama -

W czwartek świat obiegła smutna informacja, ponieważ zeek został odsunięty od składu Acend. Jaka przyszłość czeka Polaka?

zeek poza Acend

W czwartek wieczorem świat Valoranta obiegła informacja, że zeek został przesunięty na ławkę rezerwowych w Acend. Polski zawodnik, który był MVP mistrzostw świata i ostoją ekipy w tym sezonie nie będzie już dłużej bronił barw tej organizacji. Sytuacja jest o tyle dziwna, że Polak świetnie się czuje mentalnie, o czym sam piszę na swoim Twitterze, a do tego jeszcze w ostatnim czasie wyglądał dość dobrze.

Tego nie można z kolegi powiedzieć o vakku, czyli zawodniku z Litwy, który pozostał w składzie. Vakk wygląda o wiele gorzej niż zeek, a pomimo tego, to on dalej będzie grał w Acend. Takie ruchy organizacji przypominają fatalne zmiany w wykonaniu G2 Esports, które od porzucenia zeeka nie radzi sobie ani trochę. Czy mistrzów Europy czeka taka sama droga?

- Reklama -

Mamy nadzieję, że zeek szybko znajdzie nowy dom i pojedzie na tegoroczne mistrzostwa świata, które zbliżają się wielkimi krokami. Z całą pewnością swoją postawą na to zasługuje.

- Reklama -