Półfinały Valorant Champions już jutro! Jakie drużyny awansowały?

vct

Cztery drużyny awansowały do półfinałów mistrzostw świata w Valorancie. Wśród nich są Polacy z Acend, czyli starxo i zeek!

W sobotę czekają nas niesamowite emocje!

Już jutro o godzinie 18:00 o miejsce w wielkim finale zawalczą Polacy! Ich przeciwnikiem będzie Team Liquid. Pewne miejsce w półfinale zagwarantowała wygrana 2:0 z Team Secret. Team Liquid natomiast w ćwierćfinale zmierzyło się z Cloud9 Blue i zakończyło wynikiem 2:0. Oba zespoły prezentują niesamowitą formę, co więcej, to drużyny, które reprezentują bardzo wysoki poziom umiejętności. Mecz obu teamów zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ od początku zmagań obie drużyny to najbardziej znani przedstawiciele sceny Valoranta. Niech wygra lepszy!

Kolejny mecz rozpocznie się o godzinie 21:00. Zmierzą się w nim Gambit Esports oraz KRÜ Esports. Półfinaliści zakończyli swoje ćwierćfinałowe mecze wynikiem 2:1. Zdecydowanie obie drużyny mają szansę na finał. Wiemy jednak, że otoczka wokół Gambit pozorowana opiniami internautów, powoduje, że KRÜ może zostać przyćmione. Dla nich to bezwzględnie nie lada wyzwanie, ale zapewne szybko nie odpuszczą.

Wszystkim drużynom zależy na miejscu w wielkim finale, co z pewnością przełoży się na determinację w półfinałach. Już jutro dowiemy się czy Gambit powstrzyma KRÜ od zwycięstwa oraz, który z najmocniejszych zespołów- Acend czy Team Liquid- obroni pozycję, a kolejno zaprezentuje się już w finale.