FIFA 22: Poznaliśmy datę startu głosowania TOTY

Na ekranie startowym FIFA Ultimate Team pojawiła się grafika zapowiadająca głosowanie na drużynę TOTY. Oznacza to, iż jutro rozpocznie się event Team Of The Year!

Początek stycznia to jeden z najważniejszych okresów w FIFA Ultimate Team. To właśnie wtedy rozpoczyna się promocja TOTY, w której gracze wybierają najlepszych zawodników minionego roku. Na początek zawsze wybierano napastników i tak samo będzie w tym roku.

Wśród dwudziestu trzech nominowanych piłkarzy nie zabrakło oczywiście miejsca dla Roberta Lewandowskiego. Oprócz Polaka na liście pojawiły się też takie nazwiska jak Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Kylian Mbappe, Neymar JR czy Mohamed Salah. Pełną listę nominowanych napastników znajdziecie poniżej

Głosowanie na napastników TOTY rozpocznie się w poniedziałek wraz z wybiciem godziny 19:00. Głosować będzie można za pomocą specjalnego formularza na stronie EA, który pojawi się właśnie o godzinie 19. Wybrać będzie można tylko trzech napastników.

W nadchodzących dniach pojawią się zapewne kolejne głosowania – na pomocników i obrońców. Ogłoszenie wyników i dodanie kart do gry powinno nastąpić w poniedziałek 17 stycznia.