Valorant East: United szansą na popularność w gamingu.

valorant-east2022

Dzięki Valorant East: United każdy ma szansę zaprezentowania umiejętności na międzynarodowej scenie. Uczestnicy zyskają pieniądzę i sławę.

Valorant East: United, czyli szansa dla wschodzących graczy.

To turniej dla każdego. Społeczność wskazuje na to, że szczególnie interesują się nim drużyny składające się z młodych graczy. To przede wszystkim możliwość rozwoju własnej techniki oraz tworzenie nowych znajomości. Warto uświadamiać początkujących graczy oraz kształtować postawę sportowca. Nie zapominajmy również o dobrej zabawie towarzyszącej zawodnikom, to czas, który z pewnością przyniesie wiele szczęścia i satysfakcji.

Polska Liga Esportowa, wygrywając przetarg, będzie miała przyjemność zostać operatorem akcji przez kolejne 3 lata. Polska stała się prekursorem umożliwiającym awans z ligi amatorskich do rozgrywek światowych. Ich celem stało się promowanie młodych talentów za pomocą czynnego wspierania lig amatorskich.

Organizacja

Jak informuje organizator całego przedsięwzięcia, rywalizacja rozpocznie się 31 stycznia 2022. W pierwszym kwartale odbędzie się:

  • 6 turniejów Weekly Cup
  • 2 finały na podsumowanie miesiąca
  • Lan Finals na zakończenie całego splitu

Nagrodą dla zwycięzcy będą pieniądze, jak również niepowtarzalna szansa na zyskanie popularności i zaprezentowanie umiejętności na arenie międzynarodowej!