Teamfights Tactics Bajery i Gadżety, czyli powrót do korzeni!

tft bajery i gadzety
Fot. Riot Games
- Reklama -

Każdy majsterkowicz pokocha najnowszą rotację Teamfights Tactics Bajery i Gadżety! Co musicie wiedzieć o nadchodzącym secie 6?

Mimo, że zwiastun Teamfights Tactics Bajery i Gadżety pojawił się niedawno, zdążył już zebrać wyśmienite recenzję wśród graczy. Tuż po ukazaniu się rotacji na serwerze testowym, gracze porównali Bajery i Gadżety do rotacji pierwszej oraz trzeciej. Zatem, jakie nowości czekają nas w TFT Bajery i Gadżety?

Hextechowe usprawnienia

Zamiast przedmiotów cienia, które zdążyliśmy poznać w rotacji Osądu otrzymujemy hextechowe usprawnienia. Mają one na celu ubarwić nasze rozgrywki, dodając ciekawe rozwiązania. Oferty pojawiają się w różnych etapach rozgrywki, a wasze wybory są jawne dla innych graczy. Według instrukcji od Riotu – wraz z upływem rozgrywki dostajemy do wyboru coraz to silniejsze usprawnienia. Dowiadujemy się dodatkowo, że niektóre ulepszenia łączą się z naszymi kompozycjami!

- Reklama -

“I wreszcie są usprawnienia, które dodają premie do waszych cech. Usprawnienie takie jak Zakuwanie pozwala Licealistom odzyskać dużą część maksymalnej many po użyciu ich pierwszej umiejętności, chociaż założę się, że dostaliby jeszcze więcej many, gdyby położyli się wcześnie spać, zamiast zakuwać do nocy na dzień przed egzaminem. Jedno z najbardziej wybuchowych usprawnień, Chemiczne Przeciążenie, powoduje, że chemtechowcy ginąc, wybuchają, zadając obrażenia magiczne pobliskim wrogom.”

Fot. materiały własne

Powrót do liceum?

Drugą najważniejszą rzeczą w TFT są bohaterzy! W tej rotacji Riot nie pożałował nam przepięknych skórek dla jednostek. Są one przejrzyste i kolorowe! Wiele postaci pozostało z poprzedniej rotacji, jednak jest też mnóstwo nowości. Na arenach spotkamy między innymi Singeda, Katarinę, Seraphine, Oriannę, Vex czy Blitzcranka (oczywiście nowych bohaterów jest o wiele więcej!).

Fot. materiały własne

Masz może pięć sztuk złota?

Poprzednio pisaliśmy o najdroższych jednostkach, jednak nie poświęciliśmy im wystarczająco dużo czasu. W Teamfights Tactics Bajery i Gadżety spotkamy jeszcze bardziej zachwycające postacie za pięć sztuk złota. Według twórców gry ostatnim czasem lekko zapomnieli o przeznaczeniu tych bohaterów, dlatego ich losy bywały ciemne. Aktualnie otrzymamy nowe, ciekawsze jednostki, które zdecydowanie będą wygrywać nam gry. Dodano nowości takie jak, Kai’sa, Yuumi, Jayce czy Jinx, która już na starcie wydaje się strasznie silna!

Fot. Riot Games

Przepustka Bajery i Gadżety

Nasze rozgrywki nigdy nie byłyby tak samo kolorowe, gdyby nie Przepustki. Do wyboru będziemy mieli jedną, której cena to standardowe 1295 RP. Po jej zakupie otrzymamy możliwość odblokowywania cennych nagród, dzięki realizacji misji.

Fot. materiały własne

TFT Bajery i Gadżety dostępne są od 19 października na serwerze PBE, który pozwoli poznać nam lepiej nowości przygotowane przez Riot Games. Na serwerach głównych wypuszczone zostanie 3 listopada wraz z aktualizacją 11.22.

- Reklama -