Przypadkowy przeciek zwiastuje nową promocję w FIFA 22

fifa 22 promocja
fot. EA / FIFA 22

Niespodziewanie dziś rano na oficjalnym profilu Ligue 1 na Twitterze pojawił się film, który najprawdopodobniej zapowiada nową promocję w FIFA 22.

Liga francuska współpracuje z EA i na jej mediach społecznościowych często pojawiają się materiały związane z FIFĄ. Nie inaczej było tym razem, gdy wrzucono film zapowiadający event “Next Generation”. Jak widać na video, w grze pojawić się ma sześć kart, a wśród nich Kylian Mbappe, Theo Hernandez, Christian Pulisic czy Phil Foden.

Wnioskując po opisie, można przypuszczać, że te karty będą działały podobnie do nowej wersji kart flashback. Kylian Mbappe otrzyma tutaj kartę ocenioną na 85, która ma nawiązywać do zdobycia pierwszego mistrzostwa Francji w 2018 roku.

Karta “Next Generation” za darmo dla każdego?

Co ciekawsze, z informacji podanych w tweecie jasno wynika, że każdy gracz FIFA Ultimate Team otrzyma jednego z tych zawodników pod warunkiem, że rozegra przynajmniej jeden mecz do 14 stycznia. Podobnie było w przypadku specjalnej wersji karty Davida Beckhama w poprzedniej edycji.

Kiedy wystartuje nowa promocja?

Biorąc pod uwagę fakt, że czternasty wypada w piątek, to prawdopodobnie właśnie wtedy wystartuje cała promocja.

Na razie to są tylko przecieki i należy oczekiwać na oficjalne informacje ze strony EA Sports. Niestety, ale link do strony podany przez Ligue 1 przekierowuję nas do nieistniejącej zakładki na stronie FIFA Ultimate Team.