TFT – Te kompozycje są kluczem do sukcesu?

tft reckoning ii
Fot. Riot Games

Najnowszy set TFT Bajery i Gadżety już dostępny od miesiąca! Jakie kompozycje zaprowadzą nas do zwycięstwa?

Pewnie jak większość graczy, zastanawialiście się jakie kompozycje wybrać, aby wygrywać każdą rozgrywkę? Domyślam się, że zajmowanie końcowych miejsc nie jest najprzyjemniejszym uczuciem, dlatego przedstawiam Wam 3 najlepsze kompozycje według Mobalytics, które królują w patchu 11.23.

Powrót do liceum

Kompozycje z wykorzystaniem Garena, Reszta kompozycji składa się z Licealistów.
Fot. Mobalytics

Opisany jako łatwy do wykonania, co z pewnością nie sprawi problemu nawet dla początkujących taktyków. Najważniejszą jednostką w całej kompozycji jest Garen, któremu staramy się składać przedmioty dające jak najwięcej punktów życia. Ważna jest również Katarina, która doda naszej kompozycji więcej efektywności oraz obrażeń. Nie zapominajmy też o Yumi! Jest naprawdę silną bohaterką, a jej obecność pozwoli przeżyć naszej kompozycji chwilę dłużej w razie niezaplanowanych problemów!

Poznajcie siłę Lux!

Kompozycje składające się z Arcanist. Kluczem do sukcesu jest Lux. To ona będzie głównym bohaterem.
Fot. Mobalytics

Kompozycja składająca się z 6 Arcanist, którzy chętnie pomogą zająć upragnione pierwsze miejsce. Kluczem do sukcesu jest Lux, której budujemy przedmioty takie jak: Niebieskie Wzmocnienie, Brylantowa Rękawica i Ostrze Nieskończoności. Dzięki Niebieskiemu Wzmocnieniu częstotliwość używania przez bohaterkę swojego Ultimate będzie wręcz okropna dla przeciwników! Według Mobalytics ważny jest Viktor, jednak lepiej skupić się na Vex, która będzie naszym frotem.

Nie lekceważ Króla!

Kompozycje składające się z jednostek o koszcie pięciu sztuk złota. Należy skupić się na Jinx.
fot. Mobalytics

Nie bez powodu ta kompozycja została opisana jako trudna. Ba! Jest najtrudniejszą kompozycją, która została zaproponowana w patchu 11.23. Nic dziwnego, w końcu składa się z czterech jednostek za pięć sztuk złota. Do 6. poziomu doświadczenia musimy improwizować, jednak im wyżej tym będzie nam prościej uskładać bohaterów. Przy odrobinie szczęścia i dużych nakładów złota możemy stworzyć coś niezwykle silnego. Najważniejsza jest Jinx, schowana w rogu, która będzie mogła na spokojnie zadawać obrażenia. Dzięki Yuumi tuż obok mamy gwarancję długiego życia naszej bohaterki.