League of Legends patch 11.21 – Viego z buffami!

lol viego patch 11 12
Fot. Riot Games

Riot ponownie zaskakuje graczy! Patch 11.21 to sporo zmian dla codziennych graczy. Najważniejsze informacje, które musisz znać!

Dotychczas nie podano jeszcze daty zakończenia sezonu 11, ale twórcy gry zdążyli już udostępnić kilka zmian, jakie pojawią się w następnym sezonie. Odchodząc na chwilę od hałasu spowodowanym Mistrzostwami Świata, powracamy myślami do codziennych graczy. Przed nami patch 11.21, który pozwoli zabłysnąć zapomnianym bohaterom!

Znów ten Viego?!

Viego zdecydowanie jest ulubieńcem Riotu, a twórcy nawet nie próbują się z tym kryć. Ostatnim czasem głośno było o kolejnym błędzie za którego odpowiadał oczywiście Viego… Jak widać, według twórców wciąż jest zbyt słabym bohaterem, dlatego w patchu 11.21 zostanie wzmocniony!

Wśród wzmocnionych znajdziemy również Lux i Xayah, które według Riot Phlox’a okazywały się naprawdę bardzo słabe. Na liście szczęśliwców znaleźli się również Sion oraz Jinx. Teemo z ogromnymi buffami czasu odnowienia na swoim Q, które wynosić będzie trzy sekundy!

Skąd ona się tu wzięła?

Według statystyk Quinn obecnie ma najwyższy stosunek wygranych w całej grze, bowiem wynosi on prawie 55% (dane według OP.GG). Wśród ciekawszych osłabień odnajdziemy Karthusa, który otrzymał nerfy pod względem dolnej alei, podobnie jak Miss Fortune. Końca sławy doczeka się również Graves, który ostatnim czasem najczęściej wykorzystywany był na środkowej alei oraz Akshan z zmniejszonymi mocami na umiejętności Bohaterski Skok

Goredrinker z zmianami!

Popularnemu przedmiotowi usunięto 150% bazowej regeneracji zdrowia oraz pasywkę, która zapewniała dodatkowe AD. W zamian dostaniemy 8% omnivamp’u. Conqueror również będzie słabszy, jednak ta zmiana nie jest tak bardzo istotna.

Jest to aktualizacja przygotowana z myślą o graczach. Społeczność na Reddicie zaskakują jedynie wzmocnienia Viego, zaś uważają, że reszta jest solidnie przygotowana. Patch 11.21 pojawi się na oficjalnych serwerach 20 października.