LALA kolejny raz zagra w Polish Esport Cup!

csgo xkom ago lalacsgo pec4
Fot. LALAcsgo

W czekających nas pierwszych meczach czwartego sezonu Polish Esport Cup wystąpi znana streamerka x-kom AGO, Aleksandra “LALA” Właszczuk!

LALA jest znaną streamerką x-kom AGO, która razem ze swoim mixem “paraolimpiada” wystartuje w otwartych eliminacjach do Polish Esport Cup.

LALA na PEC 4!

W środę, 13.10.2021, rozpocznie się czwarty sezon Polish Esport Cup. W nim rywalizować będzie wiele zespołów, ale zdecydowana większość z nich złożona jest z samych mężczyzn. Inaczej jest w przypadku “paraolimpiady”. W barwach tej drużyny zobaczymy m.in. właśnie Aleksandrę “LALĘ” Właszczuk. To znana streamerka x-kom AGO, często pokazująca właśnie swoje gry w CS:GO. Dodatkowo warto wspomnieć, że pracuje także jako office manager u Jastrzębi. 

Dla LALI nie jest to jednak pierwszy sezon Polish Esport Cup. Streamerka brała już udział w poprzednich edycjach PEC, a czwarty sezon będzie dla niej już trzecim, w którym zagra. Tym razem jednak szanse jej drużyny znacząco rosną, ponieważ w rozgrywkach w Counter Strike’a mogą wziąć udział tylko półprofesjonalne drużyny. Wiemy też, że “paraolimpiada” w dużej mierze skupia się na trenowaniu swoich umiejętności, m.in. na Faceitach. 

Sezon inny niż poprzednie

Podczas poprzednich sezonów Polish Esport Cup zawodnicy paraolimpiady mogli się mierzyć m.in. z Lyngby Vikings i Dr Pepper. Jednak streamerka oraz jej koledzy musieli uznać wyższość rywali. Tym razem może być inaczej, szczególnie że stawka jest bardzo wysoka, bo oprócz dużej puli nagród TOP 4 będzie mogło także trenować z mentorami. LALA zapytana o możliwość spotkania legend polskiej sceny esportowej, stwierdziła, że: dużo by to dla mnie znaczyło. Ostatnio będąc w Chorzowie na LAN-ie nie zdążyłam złapać TaZ’a i zamienić z nim kilka słów. Być może teraz będzie do tego odpowiednia okazja.

Zapisy do PEC wciąż trwają

Gracze, którzy jeszcze nie zapisali się do Polish Esport Cup, a chcieliby móc rywalizować właśnie ze znaną streamerką x-kom AGO, czy wywalczyć możliwość trenowania pod okiem mentorów. Zapisy dostępne są w tym miejscu. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, ale sama rejestracja będzie otwarta do ostatniego dnia otwartych eliminacji.