Viego dalej boryka się z licznymi błędami!

viego lol
Fot. Riot Games
- Reklama -

Błąd dotyczy dwóch bohaterów, którzy w tym roku notorycznie utrudniali graczom rozgrywki. Wiecie już o kogo chodzi?

Tymi postaciami są Viego oraz Mordekaiser, którzy w tym roku słynęli głównie z problemów, które stwarzali graczom. Na początku sezonu 11, gdy na serwerach pojawił się Viego od razu wykluczono go z profesjonalnych rozgrywek na długi czas. Można by pomyśleć, że skoro teraz możemy cieszyć się Viego na proscenie to jego problemy zostały rozwiązane przez Riot Games. Nic bardziej mylnego! Zrujnowany Król niestety dalej pozostaje z masą błędów.

Co łączy Viego z Mordekaiserem?

Jak widać, mają ze sobą coś wspólnego. Pod koniec września jeden z graczy odkrył ciekawe informacje. Wszystko zamieścił na Reddicie i dokładnie opisał. Interakcja między tymi postaciami jest prosta. Viego może użyć Heartbreaker’a (R), aby uciec z Krainy Śmierci Mordekaisera (R).

- Reklama -

Champion difference!

Jak wiadomo, podczas superumiejętności Mordekaiser’a przeciwnik powinien znajdować się w niej przed 7 sekund. Oczywiście, możemy być w niej krócej, jeśli umrzemy lub zabijemy Mordekaiser’a. W tym konkretnym przypadku gracz Viego nadal widział wszystkie animacje w Wymiarze Śmierci, ale nie był w stanie zaangażować gracza Mordekaisera w walkę, gdy użył swojej superumiejętności nad ścianą.

Nierówne podłoże?

Riot Games wiele razy tłumaczył liczne błędy oraz niedopracowania (takie jak Rzut Oszczepem Nidalee) nierównym podłożem mapy. Problem w tym, że ciężko z perspektywy gracza zobaczyć, czy ziemia na rzece jest równa. Grając na Summoner’s Rift widzimy naszych bohaterów niemalże z góry pod pewnym kątem.

Dotychczas Riot Games nie odpowiedział na liczne pytania graczy odnośnie nowego błędu Viego. Zarówno Zrujnowany Król jak i Mordekaiser będą dostępni na Worlds 2021. Całą dyskusję odnośnie tego błędu możecie znaleźć na Reddicie League of Legends.

- Reklama -