Twój Sklep wraca do League of Legends! Kiedy się pojawi?

Twój Sklep 2021
Fot. Riot Games

Twój Sklep to cykliczne wydarzenie, które pozwala graczom powiększyć kolekcję ich skórek w kolekcji! Oto wszystko co musisz o nim wiedzieć!

Co znajdziemy w Twój Sklep?

Twój Sklep w League of Legends to atrakcja wyczekiwana przez wielu graczy. Twój sklep to ograniczona czasowo wyprzedaż skórek do postaci. W ramach promocji gracze otrzymują spersonalizowane zniżki na aż sześć różnych skórek! Przecena w tym specjalnym sklepie może sięgać od 20 do nawet 70 procent!

Oferta jest przygotowywana przez specjalny algorytm. Analizuje on naszą historię gier i osiągnięcia z 6 ostatnich miesięcy, aby zaproponować nam skiny do ulubionych postaci lub tych, którymi osiągamy dobre wyniki. Jeśli nie graliśmy, lub graliśmy bardzo mało przez ostatnie pół roku skórki zostaną wylosowane z całej dostępnej puli.

Zobacz też:   Riot zapowiada - aktualizacja CEF i nowy klient gry!

Niestety Twój Sklep nie może przecenić i zaproponować nam do zakupu wszystkich istniejących skinów. Wykluczone zostały następujące skórki:

  • Legendarne i Super
  • Limitowane
  • Wypuszczone w ciągu ostatnich 90 dni
  • Do postaci wypuszczonych w ciągu ostatnich 90 dni
  • Z łupów
  • Dostępne na obecnej wyprzedaży
  • Których nie da się zakupić za Riot Points (np. Zwycięskie czy Prestiżowe skórki)
Zobacz też:   Darmowa rotacja bohaterów: 10 sierpnia!

Warto zwrócić uwagę, że lista ograniczeń nie obejmuje postaci sklasyfikowanych jako Legacy, czyli chwilowo niedostępnych w sprzedaży!

Kiedy powróci Twój Sklep?

W poprzednich latach Twój Sklep pojawiał się wielokrotnie. W sezonie 11 do teraz był on dostępny tylko raz. Obecnie pojawił się on już na serwerze testowym, czyli PBE. Co to oznacza? Wszystko wskazuje na to, że powróci w trakcie patcha 11.15, który trafi na serwery live już jutro, 21 lipca. Przecena przeważnie pojawiała się w przeciągu kilku dni. Jeśli tak się nie stanie, będziemy musieli poczekać na niego kolejne 2 tygodnie, aż do kolejnej cyklicznej aktualizacji.