Niemiecki klub sportowy vs. TOP 1 LEC: gra o ważne punkty!

lol lec g2 esports rekkles mikyx
Fot. Michal Konkol / Riot Games

W League of Legends European Championship w piątek dojdzie do kilku bardzo ciekawych meczów. Jednym z nich jest rywalizacja Schalke 04 z Rogue.

Schalke 04 vs. Rogue

Piątkowe zmagania w League of Legends European Championship będą stały pod znakiem kilku bardzo ciekawych spotkań. W jednym z nich zawodnicy Schalke 04 zagrają z Rogue. Niemiecki klub sportowy toczy przede wszystkim rywalizację o pozostawienie po sobie dobrego wrażenia, bowiem dla niego jest to ostatni sezon w LEC. Postanowił przecież sprzedać swoje miejsce.

Po drugiej stronie mamy Rogue, które przede wszystkim chce wreszcie na dłużej być samodzielnym liderem w LEC. Teraz pierwsze miejsce dzieli razem z fnatic, co tylko pokazuje jak niestabilna i słaba jest obecnie najlepsza liga na Starym Kontynencie. Inspired i Trymbi są w dobrej formie, co tylko pomaga RGE w osiąganiu dobrych wyników, jednak muszą unikać niepotrzebnych wpadek tak jak porażka na fnatic.

Zobacz też:   zeek zrewanżował się na G2 Esports. Vamos Acend!

Harmonogram LEC 16.07.2021

W piątek, 16.07.2021, w LEC rozegranych zostanie pięć meczów. Hitem dnia jest rywalizacja Team Vitality z G2 Esports. Obecnie to drużyny, które plasują się na zbliżonych miejscach w tabeli i widzimy, że prezentują zbliżony poziom. W efekcie zapowiada się nam na to, iż będziemy świadkami po prostu świetnego widowiska i wielu eliminacji po obu stronach.

Harmonogram meczów piątkowych:

  • 18:00 Misfits Gaming vs. Excel Esports
  • 19:00 Schalke 04 vs. Rogue
  • 20:00 SK Gaming vs. MAD Lions
  • 21:00 fnatic vs. Astralis
  • 22:00 Team Vitality vs. G2 Esports