AGO ROGUE melduje się na EU Masters!

lol ultraliga ago rogue lurox sinmivak
Fot. AGO Rogue

AGO ROGUE niczym sprintem kwalifikuje się na EU Masters jako pierwsza drużyna! Były mistrz przed szansą odzyskania tytułu!

Za nami 6. kolejka Ultraligi i już wiadomo, że lider tabeli pojedzie na EU Masters jako jeden z reprezentantów Polski.

Przypomnijmy sobie ich poprzednie zmagania z europejskimi zespołami.

EU Masters 2020 Spring

AGO ROGUE pojechali tam jako zwycięzcy 3. sezonu Ultraligi. Rozgrywki grupowe ukończyli z wynikiem 4-2 co dało im dogrywkę o wyjście z pierwszego miejsca. Niestety ulegli oni drużynie z Francji i finalnie wyszli z grupy z drugiego miejsca.

Ćwierćfinał wygrany 2-0 z drużyną mousesports. Niestety ich poczynania zakończyły się w półfinale, w którym przegrali 1-2 z LDLC. Co ciekawe, byli to ich rywale z grupy, którzy ostatecznie wygrali cały turniej.

Zobacz też:   Ultraliga: Tydzień niewykorzystanych szans

EU Masters 2020 Summer

Tym razem AGO ROGUE pojechali jako drugi reprezentant z Polski. Po raz kolejny zdobyli wynik 4-2 w grupie i mieli dogrywkę z GamerLegion. Wyjście z pierwszego miejsca zakończone sukcesem.

Ćwierćfinał wygrany 2-0 z Misfits Premier. W półfinale spotkali się z drużyną dobrze im znaną z wiosny, czyli z mousesports. RGO poradzili sobie z nimi 2-0. W finale czekali na nich rywale z ich grupy. Polacy bez problemu wygrali z wynikiem 3-0 i zostali mistrzami EU Masters!

EU Masters 2021 Spring

Obrońcy tytułu pojechali na turniej z pierwszego miejsca w Ultralidze. Niestety ich występ na europejskiej scenie nie był udany. Zakończyli grupowe zmagania z wynikiem 2-4. Nie udało im się wyjść z grupy, co było bardzo zaskakujące i przykre dla wszystkich kibiców z Polski.

Szansa na odzyskanie tytułu

Nie da się ukryć, że AGO ROGUE wygląda świetnie podczas tego sezonu Ultraligi. Czy uda im się odzyskać utracony tytuł mistrza? Osobiście kibicuję i liczę na powrót polskiej sceny lola na europejski tron. Jedno jest pewne. Wsparcia i spamu POLSKAGUROM na czacie nie zabraknie!