Flashpoint 3: Dziś dycha podejmie Anonymo!

Snax anonymo
Fot. Maciej Kołek / Anonymo

Czas rozpocząć trzecią edycję Flashpoint! Najciekawszym pojedynkiem z mojej perspektywy będzie ten między ENCE, a Anonymo. Kto dziś zwycięży?

Anonymo zdaje się od momentu, w którym mocno ich krytykowałem, zaczęli grać o wiele pewniej. Lubie tego typu zbiegi okoliczności. Może jednak to coś więcej? Może działa to zbawiennie na drużyny i powinniśmy drwić z nich na każdym kroku? Ciężko powiedzieć.

Flashpoint: Kolejny sezon, kolejna szansa.

W kwalifikacjach wezmą udział mocne ekipy, takie jak mousesports, AGO, czy Complexity, ale także świeżaki w postaci Lilmix, czy Tricked.

Anonymo na mecz otwarcia przypadł nie najgorszy przeciwnik. O ile ENCE jest dość znaczącą drużyną w swojej klasie rozgrywkowej, tak do mousesports, czy COL trochę im jeszcze brakuje. Możemy dzięki temu liczyć na o wiele bardziej wyrównane spotkania. Oczekuje od Anonymo tego pazura, którego pokazywali przez ostatnie mecze. Zatrzymać ich serie zdołało dopiero SKADE, wynikiem 2:1, choć blisko było do zakończenia spotkania do 0 dla Polaków.

O której pierwsze mecze?

Ence podejmie Anonymo w ramach Flashpoint dziś o godzinie 18:00. Transmisje w języku angielskim będziecie mogli śledzic na kanale TravCS.