Wisła Kraków w walce o pierwsze zwycięstwo w ESEA Premier!

jedqr wisła kraków
Fot. Wisła Kraków / Łukasz Twardowski
- Reklama -

Wczorajszego dnia Wisła Kraków uległa Winstrike. Dziś jest jednak nowy dzień, nowy przeciwnik i nowa szansa na pierwsze zwycięstwo w turnieju.

GamerLegion

Przeciwnik wydaje się o wiele słabszy. GamerLegion po (kolejnej) przebudowie składu nadal prezentuje się poniżej oczekiwań. Oczekiwań, które nie są aż tak wygórowane. Umówmy się, od młodych, przeciętnych graczy na sam start nie wymagamy cudów. To inwestycja długoterminowa. Czy jednak zacznie się zwracać już teraz? Szczerze wątpię.

Wisła Kraków również nie bez problemów

Znalezione obrazy dla zapytania: goofy wisła kraków
fot. Wisła Kraków

Pisaliśmy ostatnio o małej rozbudowie składu Wisły, spowodowanej odejściem mynia.

- Reklama -
Zobacz też:   Wisła kompletuje skład. Goofy piątym zawodnikiem!

Mecz z Winstrike (nie licząc okresów standinowania) był pierwszym spotkaniem w takim składzie. Nie był to wymarzony debiut. Wisła Kraków odstawała tak naprawdę od Winstrike pod każdym względem, co było widoczne szczególnie na pierwszej mapie przegranej do 5. Jedynym jako takim występem, może pochwalić się jedqr, który na dwóch mapach ustrzelił 39 fragów.

Przeciwnik nie taki słaby, jak się wydaje

Wpatrując się głębiej w statystyki, można zauważyć sporą przewagę GL pod względem map pool’a. Oczywiście, Wisła dopiero co wchodzi w rytm meczowy z nowym zawodnikiem, jedna faktem na ten moment jest to, że Gamer Legion posiada bardziej obszerny map pool.

Mecz Wisła Kraków vs. GamerLegion będziecie mogli oglądać już o 19:00 na transmisji w języku angielskim [LINK].

- Reklama -