Wisła kompletuje skład. Goofy piątym zawodnikiem!

goofy x-kom
fot. Team x-kom
- Reklama -

Chwilę przed wielką szansą dla Polaków w postaci Intel Extreme Masters Katowice 2021, Wisła kompletuje skład. Z PACT’u, dołącza do nich Goofy!

Wisła przez wzgląd na dość udany 2020 rok miała nie przystępować do hucznie trwające shuffli na Polskiej scenie. Świadczyły o tym słowa graczy, jak i same komunikaty organizacji. Sytuacja jednak dojrzała do tego, że znalazł się chętny do zakontraktowania prowadzącego Białej Gwiazdy – mynia. Anonymo Esports po krótkich testach w końcu przekonała Wiktora, a on po krótkiej obecności na ławce rezerwowych Wisła All In! dołączył do nowej organizacji Sówka.

Znalezione obrazy dla zapytania: mynio
fot. ESL

Na oficjalny komunikat czekaliśmy dość długo, jednak z wczorajszym dniem wszystko stało się jasne, a plotki niejako się potwierdziły. Do drużyny Mariusza “Loorda” Cybulskiego dołączył 20-letni były reprezentant PACT, dwukrotny zwycięzca PLE – Krzysztof “Goofy” Górski. Nie był to wybór szybki i łatwy. Goofy oprócz standardowych testów wewnątrz drużyny, uczestniczył również w eliminacjach do DreamHack Open January, jako stand-in. Cała drużyna już w tym momencie znajduje się na bootcampie, gdzie przygotowywują się do ich głównego, największego celu – fazy play-in IEM Katowice 2021.

- Reklama -
Zobacz też:   CSGO: MAD Lions traci trenera!

Aktualny skład Wisła All In! wygląda następująco:

  • ?? Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • ?? Grzegorz „jedqr” Jędras
  • ?? Olek „hades” Miskiewicz
  • ?? Patryk „ponczek” Wites
  • ?? Krzysztof „Goofy” Górski
  • ?? Mariusz „Loord” Cybulski – trener
- Reklama -