Hearthstone Najemnicy – nowy sposób na zdobycie monet

hearthstone mercenaries tokeny
Fot. Blizzard Entertainment

Blizzard zaktualizował sposób na zdobycie dodatkowych monet, który opisywałem w poprzednim artykule. Gracze odkryli nowy sposób, który Wam przedstawię.

Nowy sposób na monety

Nowa metoda jest bardzo podobna do poprzedniej. Właściwie zmienia się tylko strefa, do której musimy udać się w Punkcie Podróży oraz poziom trudności. Tak jak w poprzednim przypadku chcemy trafić na Tajemnego Wędrowca, który obdarzy nas nagrodami. Obecnie gdy udasz się na niski level zleceń, z najemnikami o wysokim poziomie, masz mniejszą szansę na spotkanie wędrowca. Rozwiązanie jest bardzo proste. Wybierz się do lokacji o nazwie Spaczona Knieja oraz wybierz poziom normalny. Wejdź w ścieżkę z poziomu 28 oraz pokonaj trzech pierwszych przeciwników, którzy znajdują się po prawej stronie. Czwartym punktem powinien być Tajemny Wędrowiec, który obdarzy Cię zadaniem lub dodatkowymi monetami. Pamiętaj o zapełnieniu swojego Obozowiska, aby otrzymać monety od wędrowca.

Zobacz też:   Hearthstone Karczemna Bójka - Przebudzenie Zombestii

Spotkanie z Tajemnym Wędrowcem

Jeżeli chcesz dostać dodatkowe monety to konieczne jest spotkanie z Tajemnym Wędrowcem. Możesz spotkać go np. w Spaczonej Knieji na 28 poziomie. Ta zagadkowa postać obdaruje nas zadaniem lub dodatkowymi monetami. Twoja rola w tym, żeby Twoje Obozowisko było zapełnione. W takim wypadku nieznajomy może ofiarować Ci tylko monety. Dotychczasowy sposób, który został opisany w poprzednim artykule został znerfiony. Obecnie, gdy udasz się na poziom 8 Pustkowia z silniejszymi najemnikami, szansa na spotkanie Wędrowca została znacznie obniżona. Nowy sposób może wydawać się bardziej czasochłonny, lecz zlecenia możemy wykonywać na standardowym poziomie, a nie heroicznym. Gdy odbierzesz już nagrody od nieznajomego, możesz zrezygnować z walki i otrzymać monety ponownie.

Metodę tę dokładniej opisał jej odkrywca Rarran na swoim kanale na platformie YouTube, gdzie wyjaśnia nową metodę farmienia monet.