Hearthstone Karczemna Bójka – Przebudzenie Zombestii

hearthstone przebudzenie zombestii
Fot. Blizzard Entertainment

Hearthstone co tydzień dostarcza nam inną Karczemną Bójkę, w której za zwycięstwo w pojedynku na specjalnych zasadach otrzymamy darmowy pakiet kart!

Przebudzenie Zombestii

W tym tygodniu mamy okazję zagrać Rexxarem, Łowcą Śmierci. Jego moc specjalna pozwala na stworzenie zombestii złożonej z dwóch stronników. Dzięki tej umiejętności możemy dopasować zombestię pod sytuację na stole. W rozgrywkach rankingowych moc specjalna kosztuje 2 many. W Karczemnej Bójce robi się ciekawiej, ponieważ jej koszt jest zredukowany do 0. Gra jest niezwykle szybka, ponieważ zaczynamy potyczkę z 20 punktami życia oraz 3 kryształami many.

Zobacz też:   Hearthstone Najemnicy - sposób na odblokowanie monet!

Strategia gry

Łowca znany jest ze swoich agresywnych talli i w tym przypadku jest podobnie. Bójka toczy się bardzo szybko, ze względu na obniżone życie oraz 3 kryształy many w pierwszej turze. Już w pierwszym ruchu możemy stworzyć zombestię i zagrać ją na stół. Co turę dobieramy losowo stworzone bestie lub zaklęcia. Tworząc armię nieumarłych jesteśmy w stanie błyskawicznie przejąć inicjatywę na stole. Jeżeli wystarczająco szybko jej nie wykorzystamy to przeciwnik z pewnością odpowie silnymi Zombestiami, które pozwolą mu wrócić do gry.

Zobacz też:   Hearthstone najemnicy - jak odblokować tryb PvP?

Warto skupić się na tworzeniu jednostek i zagrywaniu ich od pierwszej tury. Zawsze zaczynaj turę od użycia mocy specjalnej. Zombestie stworzone przez Ciebie będą lepiej dopasowane do gry, niż losowe karty. Twoim zadaniem jest reagowanie na sytuację na stole za pomocą potężnej mocy specjalnej.

Historia Karczemnej Bójki

W przebudzenie Zombestii mogliśmy zagrać już wcześniej aż trzykrotnie: 13 czerwca 2018, 25 września 2019 oraz 30 września 2020.