Perkz wraca do Europy? Szykuje się nowy super skład!

lol worlds c9 perkz
Fot. Michał Konkol / Riot Games

Wiele rzeczy wskazuje na to, że Perkz wróci do Europy. Legendarny mid laner ma trafić do Vitality. W barwach tej organizacji zagra też Alphari!

Perkz wraca na lepszy kontynent

Perkz ostatni sezon spędził w Ameryce, jednak nie poszło mu tam najlepiej. Teraz ma zamiar wrócić do Europy, gdzie poziom rozgrywek jest zdecydowanie wyższy, a same zespoły lepsze. Nic więc dziwnego, że na koniec kariery chciałby jeszcze raz sięgnąć po trofeum w LEC i spróbować swoich sił na Worldsach w 2022 roku. Sporo niezależnych od siebie źródeł twierdzi, że popularny mid laner będzie grał w Vitality.

Alphari będzie grał razem z Perkzem

Różne źródła twierdzą, że Alphari także dołączy do Vitality. Oprócz utalentowanego top-lanera do zespołu trafi także Carzzy. Ten ma w planach zmienienie barw klubowych, głównie ze względu na ostatnią aferę związaną z mniejszościowym właścicielem MAD Lions. Ogłoszenie tych transferów ma być w poniedziałek, 01.11.2021. Skład VIT z tymi zawodnikami z całą pewnością mógłby powalczyć o mistrzostwo w Europie i wyjazd na Worldsy. Na pewno więc warto obserwować tę ekipę w akcji.