Ultraliga: Czas na rewanże!

lol ultraliga ago rogue lurox sinmivak
Fot. AGO Rogue

Przed nami kolejna kolejka Ultraligi. Jest to już czwarty tydzień, który kończy pierwszą rundę oraz rozpoczyna drugą, rewanżową.

Na sam początek czwartego tygodnia mamy pojedynek Team ESCA Gaming kontra Gentlemen’s Gaming. Starcie drugiego miejsca z szóstym, więc wiadomo który zespół jest faworytem tego spotkania. Mimo wszystko obydwa teamy zaliczyły dwie porażki w ubiegłym tygodniu i tylko jedna z nich przełamie tę serię porażek.

Starcie warte uwagi

Również tego samego dnia będziemy mogli obejrzeć walkę pomiędzy zdecydowanie najlepszą drużyną w tej chwili oraz zespołem, który powalczy o szczyt tabeli. Mowa tu o oczywiście AGO ROGUE i Illuminar Gaming. Czy liderzy zdołają utrzymać perfekcyjny wynik? A może Illuminar będzie kontynuować swoją passę zwycięstw? Jedno jest pewne. Zapowiada się nam jeden z najciekawszych meczów tej kolejki.

Zobacz też:   AGO Rogue w gazie, ESCA z zadyszką!

Druga runda

Następny dzień to rozpoczęcie drugiej rundy. Oznacza to, że każdy z każdym zagrał już jeden mecz. Teraz czas na zagranie kolejnego. Jest to szansa dla wielu drużyn na zrewanżowanie się i pokazanie, że jeszcze nie wszystko stracone. Osobiście liczę na wiele niespodzianek, gdyż dostarczają one najwięcej emocji.

Meczem otwierającym drugą rundę jest IHG vs. PDW, i to właśnie PDW ma szansę na rewanż. Obydwie drużyny aktualnie posiadają wynik 3-3. Będziemy mogli również zobaczyć mecz pomiędzy liderem a zespołem zamykającym tabelę. AGO ROGUE vs. devils.one. Szansa na niespodziankę? Być może. Jeśli się przytrafi, to byłaby to największa w tym sezonie. Meczem kończącym tydzień będzie Gentlemen’s Gaming kontra K1CK. Mimo że pierwszy pojedynek pomiędzy nimi wygrali Dżentelmeni, to w moich oczach K1CK jest faworytem. Głównie dzięki wyższej pozycji w tabeli.

Zobacz też:   Ultraliga: K1CK z trzecią wygraną z rzędu!

Ultraliga zaczyna się już jutro o godzinie 17:00 na serwisach Twitch.tv oraz Youtube. Pełny harmonogram na ten tydzień znajdziecie tutaj.