Hearthstone Najemnicy – sposób na odblokowanie monet!

hearthstone mercenaries tokeny
Fot. Blizzard Entertainment

W nowym trybie Hearthstone odkryto ciekawą opcję farmienia legendarnych monet. Jest to niezwykle proste, a szybko pozwoli rozwinąć kolekcję!

Jak farmić monety w Najemnikach?

Gracze znaleźli sposób na szybkie zdobycie legendarnych monet. Prawdopodobnie jest to błąd i w najbliższych dniach zostanie naprawiony. Jeżeli chcesz szybciej zdobyć cenne tokeny to pierwsze co musisz zrobić to odblokować tryb heroiczny. Do tego konieczne jest rozbudowanie Punktu Podróży, wyniesie Cię to 200 sztuk złota. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Wioski oraz jej rozbudowy możesz sprawdzić nasz poprzedni artykuł wprowadzający do Hearthstone Mercenaries.

Zobacz też:   Hearthstone najemnicy - jak odblokować tryb PvP?

Po ulepszeniu Punktu Podróży będziesz miał możliwość wykonywania zadań w trybie heroicznym. Następnie udaj się do Obozowiska. W nim znajdziesz cztery miejsca na codzienne zadania. Nawet jeżeli je wykonałeś, to nie odbieraj nagród. Jeżeli Twoje Obozowisko jest pełne, to nie możesz dostać nowych zadań. Zamiast tego otrzymasz monety pocieszenia.

hearthstone mercenaries
Fot. Blizzard Entertainment

Monety pocieszenia – jak je otrzymać?

Jeżeli chcesz otrzymać monety pocieszenia, to Twoje Obozowisko musi być pełne. Stwórz nową drużynę i wypełnij cztery miejsca najemnikami, którzy odwiedzili Twoje obozowisko. Pozostałe dwa miejsca najlepiej wypełnij legendarnymi najemnikami. Po wejściu w Punkt Podróży wybierz tryb heroiczny w Pustkowiach i rozpocznij grę na 8 poziomie. Po wygraniu dwóch pierwszych walk spotkasz tajemniczego nieznajomego, który obdaruje Cię zadaniem. Niestety Twoja tablica zadań jest pełna, więc w zamian otrzymasz monety pocieszenia. Po odebraniu monet wystarczy, że poddasz następną walkę i będziesz mógł rozpocząć poziom 8 na nowo. Możesz zdobywać kolejne monety tak długo, jak chcesz.

Jest to najszybszy sposób na zdobywanie większej ilości monet. Przekonaj się sam i skorzystaj, dopóki Blizzard nie zablokował tej możliwości.