Ultraliga Expansion Tournament! Walka o udział w Ultralidze

lol ultraliga ago studio
Fot. Ultraliga

Już 10 października rozpocznie się Ultraliga Expansion Tournament, w którym to drużyny z Baltic Masters zmierzą się w walce o udział w Ultralidze.

Dziś na profilach w mediach społecznościowych Ultraligi pojawiły się dziś informacje dotyczące dodatkowego turnieju. Zadecyduje on jakie dwie drużyny z Baltic Masters pojawią się w kolejnym sezonie polskiej ligi. Ultraliga Expansion Tournament zacznie się już 10 października. Rozgrywki będą odbywać się w dniach 10, 13, 15, 16, 17 oraz 18 października.

Turniej odbędzie się w systemie BO5, czyli do 3 wygranych map. Format całego turnieju opierać się będzie na drabince podwójnej eliminacji. Każda z drużyn może “pozwolić sobie” na jedną przegraną, trafia wtedy do drabinki przegranych. Oczywiście dalej ma szansę na awans do Ultraligi. Awansują dwie drużyny, zwycięzca drabinki wygranych oraz zwycięzca drabinki przegranych.

Zobacz też:   Worlds 2021: rozpoczynamy fazę Play-In!

A teraz ważna informacja dla aspirujących komentatorów! Prawa do transmisji są otwarte, więc każdy może transmitować mecze na swoim kanale. To doskonała okazja żeby sprawdzić się w tej roli.

Transmisję możecie oglądać w telewizji na kanale Polsat Games, a także na kanałach YouTube i Twitch.tv polsatu.