Poznajcie nową wersję Riot Mobile!

lol mobile 2021
Fot. Riot Games

Mogliście poznać ją pod starą nazwą – League+. Jakie nowe możliwości czekają na nas w Riot Mobile?

Nie tak dawno Riot Games poinformował nas o najnowszej wersji klienta League of Legends, która pozwoli mieć wszystkie gry (od Riotu) w jednym miejscu. Aktualnie prace trwały również nad aplikacją mobilną, która ostatnim czasem lekko obumarła. 4 października na naszych telefonach pojawiła się aktualizacja aplikacji, a jej nowa nazwa to Riot Mobile!

Nie tylko odświeżony wygląd

Komputerowy klient połączył wszystkie tytuły w jednym miejscu. Takie samo rozwiązanie zastosowano też w aplikacji mobilnej. Dzięki temu możemy tworzyć konwersację między regionami oraz grami. Riot Mobile dodał nam również możliwość przeglądania profili innych graczy, dzięki czemu możemy poznawać nowych znajomych.

Wygodniej niż kiedykolwiek

Dzięki nowemu pomysłowi Riotu szukanie aktualności ze świata naszych ulubionych gier nigdy przedtem nie było prostsze. Aby dowiedzieć się informacji, przykładowo o TFT wystarczy przełączyć kartę! Pomyślano też o graczach, którzy nie są fanami wszystkich tytułów i nadmierna dawka mogłaby ich irytować. Aby pozbyć się informacji o innych grach możecie wygodnie zmienić to w ustawieniach aplikacji.

Jaka będzie przyszłość aplikacji mobilnej?

Twórcy gry podkreślają, że jest to jeszcze nieidealna aplikacja, dlatego wszelkie błędy możecie zgłaszać w ocenach aplikacji. Głównym powodem odświeżenia mobilnego dzieła było poprawienie kontaktów między graczami oraz prosty sposób na przepływ informacji.

Jeśli czujecie niedosyt – w oficjalnym artykule Riotu możecie zaczerpnąć więcej informacji. Dla posiadaczy starej aplikacji League+ na swoich urządzeniach znajdziecie aktualizację, która przemieni ją w nowoczesną wersję. Osobom, które jeszcze nie korzystały z mobilnej wersji – zachęcamy do użycia! Znajdziecie ją w App Store lub Sklepie Play.