Wielka szufla Ameryki w Team Liquid?

lol lcs tl doublelift
Fot. Oshin Tudayan / Riot Games

Jak donoszą źródła kontrakt Doublelifa jest na sprzedaż i zostanie sfinalizowany jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego splitu!

Wczoraj późnym wieczorem Travis Gafford, dziennikarz esportowy, poinformował, że kontrakt supergwiazdy i AD Carry TL, czyli Doublelifta jest na sprzedaż, a utalentowany ADC prawdopodobnie zostanie przeniesiony przed rozpoczęciem następnego sezonu. Ta wiadomość była stosunkowo nieoczekiwana, ponieważ 26-latek jest najlepszym prowadzącym w regionie od wielu lat.

Sprawa jest tym bardziej niezwykła, że kontrakt Doublelifa wygasa za 6 miesięcy, co oznaczą że nabywca będzie miał zagwarantowaną grę nowego strzelca tylko przez pół roku. Sprawia to, że zespoły nie będą chciały zapłacić Liquid zbyt wygórowanych kwot.

W tym sezonie pojawiło się wiele problemów w Liquid, zaczynając od problemów wizowych Broxah we wczesnym sezonie i powolną utratę motywacji Doublelifta na wiosnę. Reszta składu również była znacznie gorsza w porównaniu z rokiem poprzednim, kiedy zdominowali ligę i wygrali ją cztery razy z rzędu.

Jednego możemy być pewni, jeśli DL zmieni drużynę będziemy świadkami jednego z najbardziej intensywnych zbrojeń w offsezonie przez każdą drużynę z wyjątkiem Cloud9.