League of Legends patch 11.13 – podkręcamy temperaturę!

lol patch 11 13
Fot. Riot Games

Ogłaszamy, że patch 11.13 dostępny już jest na serwerach PBE! Gankplank wziął sobie do serca upał, więc ośmielił się zaprosić Was na grillowego patcha!

Wakacyjne szaleństwo na Summoner’s Rift czas zacząć! Rozsiądźcie się wygodnie, bowiem zaraz do stołu zostanie podana specjalność pirata – stek z miniona.

Mamy gorącą jak pogoda za oknem zapowiedz zmian, które nastąpią wraz z aktualizacją 11.13! Mark Yetter, jak zawsze ukazał listę wzmocnień i osłabień poszczególnych bohaterów oraz przedmiotów, które niedługo zawojują nasze rozgrywki. Klasycznie służymy pomocą, abyście jak najlepiej mogli przyswoić zmiany, dlatego zabierzcie ze sobą wodę z lodem, ponieważ będzie gorąco!

Rumble zejdzie ze sceny?

Cieszący się popularnością Rumble otrzyma większy czas odnowienia na W oraz zmniejszoną prędkość ataku, na tej samej umiejętności. Mamy szczerą nadzieję, że te zmiany nie zakończą jego kariery, bowiem uwielbiamy oglądać poczynania tego złomka! Lee Sin ponownie rozpocznie przyszły tydzień, tym razem z osłabieniem umiejętności Nawałnicy, która nie będzie dostarczać już tak ogromnych obrażeń. Riven wraz z swoim E nie pocieszy się tarczą taką jak kiedyś.

Zobacz też:   Kto najczęściej zdobywał Penta kille w grach rankingowych?

Steki podano!

Lista bohaterów, którymi będziemy łatwiej wygrywać jest już nieco dłuższa. W końcu uwielbiamy grać silnymi postaciami! Patch 11.13 i Aphelios ponownie powraca, aby stać się silniejszym, dlatego z każdym poziomem dostanie więcej życia. Pozostając w dolnej alei musimy powiedzieć o Xayah, której Czyste Cięcia będą bardzo silne. Kuszące, aby przenieść się na rolę strzelca!

Pamiętacie Doktorka?

Tak dokładnie, mowa o Dr. Mundo! W aktualizacji 11.12 pocieszył się odświeżonym wyglądem. Aktualnie obiecano mu wzmocnienia, jednak jak zaplanował Mark Yetter przełożono je na następne czasy. Trzymaj się Mundo!

Lekcja numer 1. – jeśli nie Dr. Mundo to Olaf! Może to niezbyt wiele, jednak ukochany (i niezwykle silny) Berserker wraz z każdym poziomem otrzyma więcej punktów życia. Wnioski są proste – wybieraj Olafa!

Riot usilnie próbuje przenieść Viego na rolę junglera, dlatego zastosowano wobec niego parę zmian. Miejmy nadzieję, że popularność Zniszczonego Króla zniszczy się wraz z zastosowanymi zmianami.

Kończąc musimy wspomnieć o Królu Rzek, czyli nikim innym jak Tahm Kenchu, który otrzyma malutkie odświeżenie.

Gankplankowy grill zakończony, dlatego pozostało nam tylko oczekiwać na wejście aktualizacji na serwerach live. Pamiętajcie, aby pozostać nawodnionym, ponieważ tylko w ten sposób możecie podbijać Summoner’s Rift!