League of Legends patch 11.12 – czego lepiej unikać?

lol dr mundo patch 11.12
Fot. Riot Games

Przed nami w League of Legends patch 11.12. To czas, aby skupić się na osłabieniach. Dr. Mundo zaprasza na spotkanie pod tytułem ”Tego lepiej unikaj!”.

Czas na nowinki ze świata League of Legends! Zapraszamy Was na konferencję osłabień, którą Dr. Mundo szczegółowo dla nas przedstawił. Dobrze się składa, ponieważ za tydzień na serwerach live pojawi się patch 11.12. Zapowiedzi oznaczają mnóstwo ulepszeń, zmian oraz osłabień, a to wszystko dla aż 17 postaci. W tym momencie wykładamy na biurko papiery z osłabieniami bohaterów i specjalnie dla Was je prześwietlimy.

Kaisa i Varus znikają z podium?

Tej dwójki nie trzeba przedstawiać, ponieważ od kilku (a może nawet kilkunastu?) miesięcy królowali na Summoner’s Rift. Kai’sa ma otrzymać zwiększony czas odnowienia swojego Q, zaś Varus – najprościej będzie słabszy. Według naszych eksperckich zdań oznajmiany, że Kai’sa dalej będzie królową strzelców. Gorzej cios przyjmie Varus, który częściej pojawiał się na środkowej alei, zostanie być może zapomniany i odesłany w głębię pustki.

Wukong, bohater tragiczny jakich wielu

Popularnością przez krótki czas pocieszył się Wukong, jednak twórcy gry postanowili zmniejszyć jego obrażenia, a w tym osłabić jego Q. Cóż, pamiętamy jak to było z Yorkickiem, więc żegnamy Wukonga na najbliższe kilka miesięcy. Było miło! Niezastąpiony biznesmen Mundo zdobył od samego Marka Yettera grafikę, a z niej dowiadujemy się również, że super umiejętność Udyra straci kilka punków obrażeń, a pasywka Nasusa straci procentowo na kradzieży życia. Renekton podobnie jak Gnar będą słabsi w nadchodzącej aktualizacji.

Dr. Mundo – zachowa wygląd szaleńca?

Ogłaszamy nowego króla aktualizacji 11.12, którym z pewnością stanie się Dr. Mundo, ponieważ poświeci odświeżonym wyglądem. Niestety jako nieśmiały chłopak, lekko się zarumienił. Na social mediach zagrzmiało w momencie, w którym szaleniec z Zaun ukazał się na serwerach testowych, bowiem fani podkreślali, że jest… przesadzony! Zarówno na Twitterze jak i Youtube można obejrzeć krótkie filmiki zawierające nową wersję Doktorka. Jaka jest Wasza opinia? Koniecznie dajcie nam znać! 

Czas zakończyć dzisiejsze spotkanie! Na ten moment zostawiamy Was z nutą zaciekawienia, ponieważ to nie wszystko, co Riot przygotował dla graczy w aktualizacji 11.12! Niebawem opiszemy dla Was postacie, którymi będziemy łatwiej wygrywać, ze względu na wzmocnione siły. Widzimy się ponownie niebawem!