League of Legends patch 11.12 – To jest klucz do sukcesu!

lol braum patch 11.12
Fot. Riot Games

“Mamy dla was lekki patch skupiający się na poprawkach bohaterów” – tak właśnie opisuje Riot patch 11.12. Zobaczmy, co przygotowali w kwestii wzmocnień!

Dr. Mundo niestety cierpi na brak czasu z powodu ogromnej popularności. Jednak zostawił nam krótki liścik z podpisem ”To jest klucz do sukcesu!”

Aktualizacja 11.12 przynosi wiele zmian na serwerach live. W poprzednim tygodniu Dr. Mundo poprowadził konferencję o osłabieniach, więc teraz czas na bohaterów, którym zdwojono siły. Patch jest lekki i przyjemny, więc ośmielamy się zaprosić Was na to wyjątkowe spotkanie już teraz!

“Wprowadzamy wzmocnienia dla Apheliosa i niektórych jego mało popularnych kombinacji broni, a także osłabienia dla postaci siejących największy postrach w rozgrywkach profesjonalnych (Renekton, Kai’Sa). Gwoździem programu jest uwielbiany przez wszystkich, ZDECYDOWANIE godny zaufania i bez wątpienia fioletowy lekarz. Ożywiliśmy go nowym wyglądem, ale nie jesteśmy pewni, czy tak samo ożywieni będą jego pacjenci

Aphelios na szczyt!

Cierpiący (podobnie jak Doktorek) ostatnim czasem z powodu braku popularności Aphelios otrzymał świeże wzmocnienie. Jak opisał sam Riot – cyferek jest więcej niż słów, dlatego postaramy się jak najlepiej oddać ducha tej aktualizacji. Wzmocniono jego statystyki podstawowe i kombinacje broni oraz zwiększono dobra płynące z używania Infernum i Severum.

“Teraz Aphelios powinien być bardziej wszechstronny i lepiej przygotowany na walkę z przeciwnikami niezależnie od używanej broni.

Na liście dostrzegamy również trzech dżunglerów, a mianowicie niedawno przerobionego Rammusa, który był dotychczas rozczarowujący, Hecarima, który został osłabiony do zera i wciąż znajduje drogę powrotną, oraz Jarvana IV, który otrzyma skrócony czas odnowienia swojego W, aby móc pozostać w walce dłużej.

Ziggs – obiecujemy sobie zbyt wiele?

Meta na zabójców w środkowej alei trwa w najlepsze! W tym samym czasie Riot wzmacnia Ziggs’a, który losowo pojawia się i znika z naszych oczu.

Od teraz jego Q ma zwiększone obrażenia podstawowe na wyższych poziomach oraz R, które ma zwiększoną prędkość pocisku. Myślimy, że to jeszcze nie pora, aby Ziggs zagościł na Summoner’s Rift, dlatego bezpiecznie odsuniemy go w cień.

Illaoi ma mniejszą pulę many niż inni wojownicy, przez co często cierpi na jej niedobór w późniejszych fazach gry. Stawia ją to w trudnym położeniu, ponieważ musi ostrożnie wybierać, kiedy używać many do szybszego naciskania w alei, a kiedy do pojedynków. Aby rozwiązać ten problem, zwiększamy jej skalowanie many.

Co jest więc tym kluczem do sukcesu? Zaopatrzcie się koniecznie w Hecarima oraz Apheliosa, ponieważ potencjału jest więcej, niż myśleliśmy! Idąc w ślad za Braumem oraz Settem naładujcie moce i biegnijcie stawić swoje siły, ponieważ patch 11.12 już jest dostępna na serwerach live!