Polska gwiazda Valoranta w nowym zespole!

patitek x-kom lan
Fot. ESL

Patryk „paTiTek” Fabrowski postanowił dołączyć do Team Heretics. Polski strzelec dwa dni temu oficjalnie opuścił szeregi G2 Esports!

paTiTek i ardiis w Team Heretics!

Dwóch byłych reprezentantów G2 Esports ogłosiło dzisiaj, że dołączyło do Team Heretics, jednej z najlepszych drużyn w Europie i nieoficjalnego mistrza 2020 roku (zwycięzcy First Strike Europe). Heretics od kilku miesięcy borykało się jednak z problemami i nie potrafiło ułożyć gry, więc do składu wskoczyli Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Ardis „ardiis” Svarenieks. To byli zawodnicy G2, którzy wygrali już wiele turniejów, a teraz mają szanse na zwiększenie swojego dorobku.

Fabrowski jest jednym z najbardziej utalentowanych strzelców z naszego kraju, który ma realne szanse na to, żeby zostać legendą Valoranta. Razem z nim z G2 przechodzi też ardiis. Jego gra być może nie jest tak widowiska, ale dalej bardzo ważna dla zespołu. Bez niego G2 Esports nie osiągnęłoby tylu sukcesów, a razem z organizacją Ocelote’a ta dwójka sięgała m.in. po Red Bull Home Guard, BLAST Twitch Invitational, czy WePlay! Invitational.

W składzie Heretics znajdują się jeszcze Christian „lowel” Garcia Antoran oraz Ondrej „MONSTER” Petru. Hiszpan jest w składzie TH od października 2020 roku, a Czech oficjalnie dołączył do zespołu dopiero wczoraj. Piąty element układanki zapewne poznamy na dniach. Z jednej strony jest to koniec pięknej historii Polaków w G2, z drugiej trudno nie odnieść wrażenia, że dla paTiTka jest to duży krok naprzód i wyjdzie tylko na tym na dobre. Podobnie zresztą jak zeek, którego skład już poznaliśmy wczoraj.