ESL Mistrzostwa Polski: walka o fotel lidera nadal trwa!

szpero wisła kraków wisła all in ESL Mistrzostwa Polski
Fot. Wisła Kraków / Wisła All In!

ESL Mistrzostwa Polski w tym sezonie wyglądają niczym Polska Ekstraklasa. Każdy może wygrać z każdym. Jakiekolwiek statystyki możemy wyrzucić do kosza.

16:30 – Illuminar vs Pompa
17:30 – Pompa vs Illuminar

Na start drugiego dnia piątej kolejki EMP Illuminar zmierzy się z Pompą. Gracze z organizacji Isamu po ośmiu spotkaniach mają na koncie 10 punktów i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. iHG rozpoczęło sezon z wysokiego C, ale w ostatnich dwóch kolejkach nie zdołali zdobyć ani jednego punktu, co może napawać optymizmem zespół Mikiego.

Zobacz też:   Anonymo w walce o playoffy Snow Sweet Snow!

18:30 – Team ESCA Gaming vs Anonymo
19:30 – Anonymo vs Team ESCA Gaming

Godzinę później na serwer wkroczy faworyzowane Anonymo, które podejmie Team ESCA Gaming. Zespół Enzo potrafił jednak zdobywać już w tym sezonie punkty z AGO czy Wisłą Kraków – co mimo wszystko nie było aż takie trudne, bo Białej Gwiaździe w tym sezonie mistrzostw Polski punkty urywa dosłownie każdy. ESCA w tabeli zajmuje szóste miejsce i traci jedynie cztery punkty do formacji innocenta, która wczoraj w rozczarowującym stylu odpadła z Snow Sweet Snow 3. Życie nauczyło nas, jednak że wyniki z międzynarodowych turniejów nijak mają się do tych na rodzimej scenie. W poprzedniej kolejce zmagań ESL Mistrzostwa Polski podopieczni IMD jednak także zawiedli i dwukrotnie ulegli HONORIS.

20:30 – PACT vs Wisła Kraków
21:30 – Wisła Kraków vs PACT

Piątą kolejkę zakończymy meczem Wisły Kraków z PACT. Obie drużyny zdecydowanie zawodzą i obecnie zajmują następująco 8. i 7. pozycję w tabeli. Nadwiślański zespół może być także zmęczony po południowym meczu z fnatic w SSS3. Ciężko więc jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania, nie mniej jednak wszelkie statystyki wskazują na formację SZPERA.