Anonymo w walce o playoffy Snow Sweet Snow!

innocent anonymo nip showdown
Fot. Showdown / Maciej Kołek
- Reklama -

Mecz przeciwko Trident to ostatnia szansa Anonymo na awans do playoffów. Bilans 2:2 to dla nich zdecydowany comfort zone. Czy wykorzystają tę szansę?

Tak Trident, jak i Anonymo nie zachwycały w trzeciej edycji turnieju Snow Sweet Snow. Nie prezentowali się jednak tragicznie, w końcu nadal mają szansę na awans dzięki dwóm zwycięstwom.

Tę samą szansę co Polacy z Anonymo, ma Wisła. Wiślacy swój bój rozpoczną jednak trochę wcześniej, bo o 12:00 przeciwko Extremum.

- Reklama -
Zobacz też:   Tudson dołącza do międzynarodowego MAD Lions!

Anonymo musisz!

Nie ulega wątpliwości, że awans do fazy pucharowej był planem minimum. Dla tak ambitnej drużyny cele są o wiele wyższe. Nie dziwi jednak ich średnia dyspozycja. Do tej pory nie świecili formą. Plusem w tym meczu jest dyspozycja ich rywala, która również pozostawia wiele do życzenia. Ich porażki były raczej jednostronne. Oddali mecz wynikiem 0:2 przeciwko Young Ninjas, które już pożegnało się z turniejem, oraz Wiśle, o której wspominałem wcześniej.

Walka o życie rozpocznie się już o godzinie 15:00. Transmisje w języku polskim będziecie mogli śledzić na kanale GG League.

- Reklama -