Tudson vs Dycha w ramach Nordic Masters Spring 2021!

tudson esl
Fot. ESL

Nie minęło wiele czasu od ogłoszenia składu MAD Lions. Tudson od początku rzucany jest na głęboką wodę. Dzisiejszy przeciwnik lwów to ENCE!

Prawdziwa gratka dla fanów Polskiego cs’a. Od jakiegoś czasu Dycha wraz z ENCE prezentują się powyżej oczekiwań, a dziś przetestują oni w pierwszym oficjalnym meczu nową drużynę Tudsona – MAD Lions.

EZ4ENCE

Ence nie było stawiane w roli faworyta nowego sezonu EPL. Ba, uważano ich za słaby eksperyment bez przyszłości, oraz projekt, który zakończy na dobre kariere allu. Mimo tego zdołali oni pokonać takie drużyny jak Vitality, G2, czy mousesports, o czym pisaliśmy w tamtym tygodniu. Zdołali oni również zakończyć znakomitą serię HAVU opiewającą na 15 spotkań wygranych z rzędu. Dobrą passę zakończyli jednak średnim występem na FaZe, gdzie ich dorobek punktowy w skali całego meczu zamknął się w granicy 10 rund.

Tudson – to Twoja szansa.

Jak już wcześniej wspomniałem, będzie to pierwsze oficjalne spotkanie MAD Lions. 6-man roster na ten moment prezentuje się ciekawie. Sytuacje podgrzewa informacja od organizacji, jakoby do ściągnięcia pozostał jeszcze jeden, bardziej doświadczony zawodnik.

Zobacz też:   Tudson dołącza do międzynarodowego MAD Lions!

Nie ulega wątpliwości, że w tym pojedynku BO1 większe szanse ma raczej ENCE. Liczę jednak na walkę ze strony MAD Lions, oraz wyrównany pojedynek.

Spotkanie będziecie mogli śledzić już o 13:30 na kanale BlastPremier.