Jak lepiej grać w CS:GO? Trener Snax już śpieszy z pomocą!

snax
fot. CQ Minor

Jak wyjść z silvera, jak ćwiczyć aima, jak grać lepiej w cs:go. Chyba każdy gracz kiedyś wpisywał te frazy w google. Snax wraz z SkillFactor przychodzi na pomoc!

Snax. Kto nie zna tego nicku? Od 2014 roku, czy to w barwach VP, czy mousesports gościł on na ekranach fanów CS’a w Polsce. Nie ulega wątpliwości, że aktualny gracz Anonymo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego Counter Strike’a. Mimo złego PR’u budowanego, na aroganckiej postawie i kpienia z przeciwnika, wyrobił sobie markę, którą ciężko jest podważyć.

Czego możemy się spodziewać?

Oficjalna informacja prasowa brzmi następująco – Jako trener SkillFactor Snax skupi się na poprawnej komunikacji, która jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w każdej grze sieciowej – również w Counter Strike: Global Offensive. Ponadto zwycięska drużyna będzie miała okazję omówić ze swoim trenerem aspekty gry oraz mapy, z którymi mają największy problem, a Snax przygotuje dla nich przydatne podpowiedzi i zagrania oparte na ich potrzebach.

Gdzie, co i jak?

Jeśli masz 16 lat, wolnych parę wieczorów, to zapisy trwają do czwartku! [LINK]

Czy mogę zagrać, nie posiadając drużyny? – specjalnie dla samograjów powstała grupa, gdzie możesz znaleźć osoby o tych samych problemach. Nikt ambitny nie zostanie pokrzywdzony! [LINK]