Na horyzoncie drugi tydzień Ultraligi!

lol ul ultraliga devils one
Fot. Ultraliga
- Reklama -

Tydzień temu poznaliśmy poziom drużyn występujących w 5 sezonie Ultraligi. Zaskoczeń za wiele nie było. Czy tak będzie podczas kolejnego tygodnia?

17:30 – 7more7 Pompa Team vs devils.one

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, obie drużyny z młodym, obiecującym składem, lecz wydaje mi się, że podopieczni Nitrozyniaka, powinni spokojnie poradzić sobie z młodymi wilkami. Po tygodniu 2-0, Color i spółka powinni wygrać w łatwym stylu z niedoświadczonymi zawodnikami devils.one.

18:30 – Gentlemen’s Gaming vs K1CK Neosurf

K1CK Neosurf zaskoczyło wszystkich, przegrywając wszystkie mecze w pierwszym tygodniu zmagań. Można powiedzieć, że wręcz rozczarowali. Gentlemeni z drugiej strony ostatnio nie zachwycają formy, ale wydaje mi się, że mogą zaskoczyć, dlatego z wyrokiem bym się jeszcze wstrzymał.

- Reklama -

19:30 – Komil&Friends vs AGO ROGUE

Przy tym pojedynku nie muszę się za bardzo wysilać, żeby stwierdzić, że AGO ROGUE jest parę pięter wyżej i jest totalnie poza zasięgiem ekipy Komila, którzy najprawdopodobniej zapiszą się w historii jako drużyna, która osiągnie słynne 0-14. W pierwszym tygodniu ewidentnie było widać przewagę w mechanicznych umiejętnościach innych ekip. Można pokusić się o stwierdzenie, że będzie to najszybszy mecz w historii Ultraligi.

20:30 – Team ESCA Gaming vs Illuminar Gaming

Illuminar w tym sezonie pozytywnie zaskoczyło, wygrywając z K1CK Neosurf i Gentlemen’s Gaming. Wydaje mi się, ze w tym meczu możemy otrzymać odpowiedź na to, jaką formą obecnie dysponuje Team ESCA, którzy mają obecnie jedno zwycięstwo, przeciwko Komil&Friends.

- Reklama -