Pasha vs Owca – zapowiedź walki wieczoru HighLeague2

- Reklama -

Już dzisiaj podczas main eventu gali High League 2 czeka nas historyczne starcie – Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak. Czego możemy się po nim spodziewać?

Na tę walkę polska społeczność CS:GO czekała długie tygodnie. Legenda nie tylko polskiej, ale i światowej sceny Counter Strike’a podejmie Owcę w formule bokserskiej na małe rękawice. Dla obu panów będzie to pierwsza walka w karierze.

Przyjrzyjmy się obu zawodnikom. W kwestii wzrostu przewagę ma Michał Owczarzak, który mierzy 185cm – o 3cm więcej od Jarząbkowskiego. Podobnie jest również w kwestii wagi – tutaj Owca wygrywa 93:88.

- Reklama -

Mimo, że to Owca ma przewagę fizyczną nad Pashą, to jednak ten drugi jest faworytem według bukmacherów.

Pasha z wsparciem całego świata CS:GO

Wsparcie dla Paszy idzie z całego świata – okazali je m.in. legendy światowego cs’a – Gabriel “Fallen” Toledo, Olof” Olofmeister” Kajbjer czy Christopher “GeT_Right” Aalesund. Nie ma co się dziwić, w końcu Pasha to jeden z najbardziej lubianych graczy kantera na świecie.


Walka wieczoru – kiedy i jak ją obejrzeć?

Walka Pashy z Owcą odbędzie się podczas Main Eventu drugiej gali High League. Wyjścia Jarka do ringu spodziewać się można około godziny 23:00. Całą walkę, w tym starcie Jarka można będzie obejrzeć poprzez PPV.

- Reklama -