Który z Polaków będzie lepszy w wielkim hicie Europy?

lol lec g2 jankos perkz
Fot. Michal Konkol / Riot Games

W League of Legends European Championship dojdzie dzisiaj do hitowego spotkania. W nim G2 Esports zagra z Rogue. Kto z niego wyjdzie zwycięsko?

G2 lepsze od BDS, a Rogue od exceL. Kto wygra bezpośrednie starcie?

W piątek rozegrane zostały spotkania w League of Legends European Championship. G2 Esports zmierzyło się z Team BDS, a Rogue powalczyło z exceL Esports. Samuraje i Łotry zwyciężyli w tych spotkaniach, przez co umocnili swoje pozycje w lidze. Zajmują odpowiednie pierwsze oraz drugie miejsce. Teraz przyjdzie się im zmierzyć ze sobą w bezpośrednim pojedynku.

G2 Esports zagra z Rogue w hicie sobotniego dnia. Starcie pomiędzy tymi ekipami zaplanowane zostało na godzinę 21:00. Samuraje niewątpliwie są underdogiem, ale na pewno stać ich na pokonanie rywali. RGE pomimo tego, że dotychczas rozgrywa bezbłędny split, to prędzej, czy później może złapać kryzys. Trzeba też pamiętać, że BrokenBlade jest w wybitnej formie, a w piątkowym starciu to właśnie jego gra przyczyniła się w dużej mierze do wygrania G2.

Sobotnie mecze LEC (05.02.2022)

W sobotę w League of Legends European Championship rozegranych zostanie aż pięć spotkań. Hitem dnia jest Rogue vs. G2 Esports, ale wato będzie się też bliżej przyjrzeć rywalizacji BDS z MAD Lions.

  • 17:00 SK Gaming vs. Misfits Gaming
  • 18:00 BDS vs. MAD Lions
  • 19:00 Vitality vs. Astralis
  • 20:00 Fnatic vs. exceL
  • 21:00 Rogue vs. G2 Esports