Prime Gaming: styczniowe nagrody!

prime gaming
Fot. Prime Gaming

Skoro mowa o Nowym Roku, to i musimy wspomnieć o najnowszych łupach, które dostępne są w Prime Gaming!

Odkąd Amazon zmienił zasady promocji, usługa Prime Gaming cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej. Nic dziwnego skoro rok takiej usługi to jedyne 49 zł! W listopadzie otrzymaliśmy nowe zasady dotyczące nagród, wraz z zawartością na grudzień. Tym razem czekają na nas perfekcyjne łupy na nowy, udany rok.

Jak aktywować?

Dostępne nagrody z usługi Prime Gaming za miesiąc styczeń
fot. Prime Gaming

Rejestracja na Amazon jest bardzo prosta. Przy zakładaniu konta podajemy podstawowe informacje, takie jak email, adres czy numer naszej karty płatniczej. Tym ostatnim nie musicie się przejmować, bowiem od razu nie zostaną pobrane środki z konta, jeśli skorzystacie z bezpłatnego miesiąca próbnego. Do wyboru są dwa rodzaje subskrypcji – miesięczna oraz roczna, a tą którą wybierzecie zależy tylko od was.

Nagrody nie tylko do League of Legends

Faktem jest, że największą popularnością cieszą się łupy do LoL’a, jednak nie tylko ta gra od Riotu znalazła się na liście. Skorzystamy również z nagród do gier takich jak – Valorant, Wild Rift, Legends of Runeterra, GTA Online, Genshin Impact czy New World. Do każdej z gier znajdziemy atrakcyjne nagrody, które znacząco ubarwią nasze rozgrywki.

Nie tylko gry!

Subskrypcja Amazon to nie tylko Gaming, ale też Prime Video czy mniejsze koszty dostawy za zakupy! Płacąc raz mamy dostęp do wielu możliwości, z którymi nie będziemy się nudzić. Dodatkowo, otrzymujemy nową, również bezpłatną subskrypcję na Twitch. Możemy nią wspierać ulubionych twórców.