FIFA 22: drużyna Headliners pojawi się już w ten piątek?

- Reklama -

Zgodnie z przeciekami, już w piątek w grze pojawi się event Headliners. Czego możemy spodziewać się po nowej promocji, która zakończy rok 2021 w FIFA Ultimate Team?

Na czym polega promocja “Headliners”

Headliners, lub po polsku Bohaterowie Nagłówków to promocja która pojawia się w grze nieprzerwanie od FIFY 19. Krótko mówiąc, chodzi o uhonorowanie zawodników którzy najlepiej spisywali się na prawdziwej murawie specjalnymi kartami dynamicznymi. Poniżej znajdziecie wytłumaczenie działania tej promocji sprzed roku.

Kandydaci do drużyny “Headliners”

W tym roku drużyna “Bohaterów nagłówków” zapowiada się naprawdę ciekawie. Wśród pewniaków są Vinicius Junior, Christopher Nkunku, Mohamed Salah, Joao Cancelo, Luis Diaz czy Dusan Vlahović. Te nazwiska najczęściej pojawiają się wśród predykcji, co zresztą nikogo nie powinno dziwić. Wyżej wymienieni zawodnicy zostali już nie raz wyróżnieni kartami specjalnymi za swoje występy, a zwłaszcza Nkunku, który ma już cztery karty specjalne.

- Reklama -

Promocja Headliners według planu ma wystartować w piątek o godzinie 19:00. Wtedy do gry trafi pierwsza drużyna, a tydzień później powinna pojawić się także druga jedenastka Bohaterów Nagłówków.

Content na nowy rok

Jednak nie to koniec nowości, które czekają na nas w okresie noworocznym. Według przecieków, które zazwyczaj się sprawdzają, do gry ma zostać dodanych wiele Wyzwań Budowania Składów. Oprócz SBC związanych z eventem Headliners, w FUT mają pojawić się także SBC Showdown – Naby Keita vs Mateo Kovacic, karta Flashback Pierre-Emericka Aubameyanga czy karta Record Breaker Odsonne Edouarda. Spodziewać się można również głosowania na drużynę roku, w którym na pewno nie zabraknie Roberta Lewandowskiego.

O wszystkim oczywiście będziemy na bieżąco informować na naszej stronie, a wszystkie newsy znajdziecie w zakładce FIFA.

- Reklama -