Prime Gaming: grudniowe nagrody czekają!

prime gaming
Fot. Prime Gaming
- Reklama -

Przed nami początek miesiąca, a to oznacza tylko jedno – nowe nagrody w usłudze Prime Gaming!

Od 30 listopada możecie odebrać kolejny pakiet, który obdarowuje graczy niezwykłymi nagrodami! W zeszłym miesiącu Prime Amazon zmieniło ofertę kapsuł (wcześniej otrzymywaliśmy jedynie odłamek losowej skórki) na korzystniejszą dla graczy. Co otrzymamy w grudniu?

Jaki jest koszt miesięcznej subskrypcji?

Aby otrzymywać nagrody dla swoich ulubionych gier potrzeba konta Amazon oraz wykupionej subskrypcji. Do wyboru mamy roczną za 50 zł lub miesięczną za 10 złotych. Co najlepsze w Prime – nie potrzebujecie płacić natychmiast, bowiem dostępna jest opcja darmowego miesiąca próbnego.

- Reklama -

Prime Gaming to nie tylko skórka

Teraz, gdy pobieramy comiesięczną kapsułę zyskujemy jeszcze więcej: 650RP, losową skórkę o wartości 1350 RP, 200 pomarańczowej esencji, 5 odłamków losowych bohaterów, 2 losowe odłamki patronów oraz boost na 30 dni! Musicie sami przyznać, że te nagrody robią wrażenie. Z łatwością możecie wzbogacić swoją kolekcje o dodatkowe akcesoria.

Wykupując subskrypcję Prime możemy odbierać też nagrody dla innych gier, które kochamy! Z dzieł Riotu znajdziemy zawartość dla Wild Riftu oraz Valorantu.

RiotX Arcane

Z okazji wydania Arcane Riot oferuje również dodatkową zawartość dla TFT, Valorant, Legends od Runeterra i League of Legends, a wszystko to chowa się w zakładce RiotX Arcane.

RiotX Arcane oferuje dodatkową zawartość dla swoich tytułów.
Fot. Prime Gaming

I wiele więcej!

Dla zainteresowanych – przy subskrypcji Amazon skorzystamy też z darmowej wysyłki przy zakupie z sklepu internetowego. Jeśli kochacie seriale, filmy i bajki tak samo jak my to z pewnością musicie skorzystać z Prime Video, które ostatnim czasem wydaje ciekawe tytuły.

- Reklama -