EU Masters: Karmine Corp mistrzami po raz drugi z rzędu!

lol eu masters karmine corp
Fot. Karmine Corp

Tytuł mistrza EU Masters oficjalnie ponownie należy do organizacji Karmine Corp! Oznacza to, że francuska organizacja obroniła tytuł mistrzowski!

Po długich i momentami niełatwych rozgrywkach o triumf to właśnie zespół Yanis’a “Striker” Kella zdobył zasłużoną wygraną. Oznacza to, że francuska organizacja obroniła tytuł zdobyty podczas poprzedniego turnieju EU Masters. Tym samym jako pierwsi w historii dokonali takiego wyczynu.

Fnatic Rising obeszło się smakiem

Choć mogło wydawać się, że BO5 zamknie się w 3:0 dla Karmine Corp, Fnatic Rising perfekcyjnie wyrównało wynik do 2:2. Mimo trudu włożonego przez zespół delorda, to jednak ostateczny mecz należał do wicemistrzów francuskiej ligi. Drafty, które stworzyły oba zespoły nie ociekały szaleństwem, lecz przemyślanymi decyzjami. Dochodząc do drugiego meczu mogliśmy obejrzeć dokładnie te same kompozycje, co w pierwszej.

Ostateczny cios w EU Masters

W ostatniej mapie mieliśmy szansę ujrzeć Seraphine w rękach Dajora, jednak nawet to nie obroniło Fnatic Rising przed porażką. W ostatecznej chwili zespoły dzieliło prawie dziesięć tysięcy złota, co dobiło opłakaną już sytuację. Do zwycięstwa, Karmine Corp nie potrzebowało nawet Barona Nashora, gdyż po zabiciu Fnatic – Cinkrof z zespołem mogli zakończyć grę z wynikiem 3:2.

Cinkrofowi z całym zespołem gratulujemy tak ogromnego sukcesu! To ważny moment w historii esportu, który zapisuje się na naszych oczach. Do świętowania zapraszamy na oficjalny Twitter zespołu Karmine Corp.