Poznaliśmy TOTS ligi chińskiej oraz holenderskiej!

fifa 21 tots chiny holandia
Fot. EA Sports

Wczoraj wieczorem zostały dodane dwie drużyny TOTS z dwóch lig pobocznych – chińskiej oraz holenderskiej! Wśród wyróżnionych znalazł się również Polak.

Adrian Mierzejewski z kartą TOTS

Nasz rodak rozegrał bardzo dobry sezon w lidze chińskiej. W 17 rozegranych meczach zdobył 8 bramek oraz zanotował 9 asyst. Liczby te pozwoliły mu zostać jednym z najlepszych zawodników w swoje lidze. Przełożyło się to na otrzymanie przez Mierzejewskiego karty TOTS. Co prawda nie będzie ona zbyt grywalna, jednak na pewno wśród nas znajdą się osoby chcące zagrać kartą Polaka.

Zobacz też:   FIFAe Nations Cup: koniec marzeń Polaków o awansie!

Powrót Alessandriniego

Kto choć raz zagrał w FIFĘ 18, na pewno spotkał się z jedną z jego kart. Przez niemal cały rok nękał on nas na wirtualnej murawie, a jego głównym atutem były mocne strzały po ziemi. Był on używany nawet w formie zmiennika na turniejach najwyższej rangi, a YouTuberzy tworzyli filmy poświęcone wyłącznie jego karcie. W tej edycji otrzymał już kartę Flashback ocenioną na 85. Szybko zrobiła się bardzo popularna, gdyż wpisał się on idealnie w metę gry. Teraz jednak gra Francuzem wejdzie na jeszcze wyższy poziom dzięki jego karcie TOTS. Jedyną wadą Alessandriniego jest liga, gdyż można go będzie jedynie połączyć z Francuzami z innych lig. Niestety, z samej ligi chińskiej nie znajdziemy porównywalnie dobrych kart

Zobacz też:   Poznaliśmy TOTS Serie A z Ronaldo na czele!

Dobre karty TOTS z ligi holenderskiej

W przeciwieństwie do TOTSów z ligi chińskiej, w Eredivisie znajdziemy kilka ciekawych kart. Na pewno na pierwszy plan rzuca się Malen z PSV dobrze znany nasze społeczności od poprzedniego roku. Najlepszym zawodnikiem jednak wydaje się kolega klubowy Malena, Dumfries. Potężnie zbudowany Holender na karcie TOTS posiada tempo i obronę wynoszące odpowiednio 93 i 87 oraz mierzy 188 cm wzrostu. Połączenie tych statystyk może doprowadzić do ustawiania go na środku obrony zgodnie z metą mimo jego nominalnej pozycji. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze grający w AZ Alkmaar, Koopmeiners, który wygląda na dobrego pomocnika typo box-to-box.

Tak prezentują się drużyny sezonu z obu lig:

fifa 21 tots chiny holandia
Fot. EA Sports

Nowe SBC oraz wyzwania

W grze pojawiły się również nowe wyzwania budowania składów. Za wykonanie jednego z nich otrzymamy paczkę z gwarantowaną ikoną Prime ocenioną na co najmniej 92. Ponadto do wykonania mamy SBC o player picka z oceną 84+.

Do zdobycia mamy również kartę TOTS Antony’ego z Ajaxu w ramach wyzwań tygodniowych. Z ligi chińskiej natomiast pojawiła się karta TOTS Marouna Fellainiego do wykonania w SBC.