FIFA 22: Koniec TOTY, czas na Przyszłe Gwiazdy!

W FIFA Ultimate Team rozpoczęła się kolejna promocja – Przyszłe Gwiazdy. A to oznacza wiele nowych kart, zadań i wyzwań, które za chwilę Wam przedstawimy.

Promocja Future Stars jest już w FUT od trzech lat. Co roku pojawia się po TOTY, a jej głównym założeniem jest promowanie młodych piłkarskich talentów. W przeszłości kartę Przyszłe Gwiazdy otrzymali m.in. Vinicius Junior, Trent Alexander Arnold czy Erling Haaland.

Przyszłe gwiazdy – drużyna promocyjna

W tym roku skład Future Stars także wygląda bardzo solidnie. Najwyżej ocenioną kartą jest Jude Bellingham z Borussii Dortmund (93), a tuż za nim jest nowy nabytek Juventusu – Dusan Vlahović. Dalej znaleźć możemy m.in. Eddiego Smith-Rowe’a, Auréliena Tchouaméniego czy Ibrahima Konate. Pełny skład nowej drużyny eventowej klasycznie znajdziecie poniżej.

Akademia przyszłych gwiazd

Future Stars to nie tylko drużyna eventowa, ale również i specjalny format zadań tygodniowych. Polega on na wykonywaniu po kolei zadań i odblokowywaniu coraz to lepszych kart danego zawodnika. Tym w tym roku został Trevoh Chalobah z Chelsea.

Scouted

W wyzwaniach budowania składów dostępna jest karta Arthura Cabrala z Fiorentiny. Brazylijczyk wygrał twitterowe głosowanie, dzięki czemu to właśnie jego karta pojawiła się w SBC.

Wymiana “Przyszłe gwiazdy”

Tak samo jak w przypadku promocji “Winter Wildcards“, także i teraz pojawiła się opcja zdobycia nagród za zebrane żetony. Wśród nagród są zarówno paczki, jak i karty “Przyszłe Gwiazdy”. Przykładowo, za 5 żetonów można otrzymać paczkę Ultimate, za dwanaście kartę z pierwszej drużyny eventowej, a z kolei za 25 player pick z jedną kartą Future Stars do wyboru. Całą rozpiskę nagród znajdziecie poniżej.

Promocja Future Stars, jak właściwie każdy z eventów FUT, została podzielona na dwie części. W następny piątek do paczek trafi druga drużyna, a oprócz niej możemy spodziewać się także kolejnej karty z Akademii Przyszłych Gwiazd.