Arkadiusz Milik w drużynie tygodnia FIFA 21!

fifa 21 tots milik
Fot. EA Games

Jak co tydzień, w środę o 19 EA ogłosiło drużynę tygodnia. Światło dzienne ujrzały 23 karty, wśród których znalazł się Arkadiusz Milik!

#TOTW 34

Jak co roku, na tym etapie gry drużyna tygodnia nie budzi już większego entuzjazmu. W tym samym czasie w paczkach dostępne są o wiele silniejsze karty z drużyn sezonu. Mimo wszystko, wszyscy z nas potrzebują takich kart. Wymagane one są w dużej ilości do różnych wyzwań budowania składów. Nie zabrakło jednak w tym tygodniu grywalnych InFormów.

Dembele (86) świetna karta, która w każdej swojej wersji jest bardzo pożądana przez wszystkich graczy. 5 gwiazdek sztuczek, 5 gwiazdek słabszej nogi oraz wyśmienity drybling. Do tego idealnie wpasowuje się do składów z ligi hiszpańskiej oraz francuskich hybryd! Można nim grać na skrzydle, na pozycji środkowego pomocnika ofensywnego, ale również da radę jako napastnik.

Alexander-Arnold (89) najwyżej oceniona karta w całej drużynie tygodnia. Oczywiście nie jest ona tak dobra, jak jego karta TOTY, jednak powinien on dawać radę. Jako bocznego obrońcę ogranicza go tempo, które wynosi ‘jedynie’ 84, dlatego jego optymalną pozycją jest środek pola lub środek obrony.

Nacho Fernandez (83) ze swoim tempem pozwala swoim użytkownikom na używanie go w wyjściowych składach. Dołączył on do swojego kolegi klubowego na środku obrony, Edera Militao. Razem mogą tworzyć ciekawy duet stoperów.

Niestety, mimo przyzwoitej oceny ogólnej (84), karta drużyny tygodnia Arkadiusza Milika nie znajdzie większego zastosowania w samej grze. Zbyt niskie tempo na pozycji napastnika dyskwalifikuje go natychmiastowo.

Nowe SBC!

SBC FUTBIN
Fot. FutBin

Poza drużyną tygodnia EA dodało do gry nowe wyzwania budowania składu. Do zdobycia jest karta TOTS Moments Daniego Olmo z RB Lipsk. Do zgarnięcia mamy również paczki. Za wymienienie składu ocenionego na 86 otrzymamy paczkę z gwarantowaną kartą z drużyny sezonu Bundesligi. W kolejnym wyzwaniu możemy otrzymać paczkę z 5 zawodnikami z ligi niemieckiej ocenionymi na minimum 83. Do odblokowania w ramach wyzwań tygodniowych jest również karta TOTS Moment Rodrigo Pinho z ligi portugalskiej oceniony na (74).

Pinho FIFA EA Sports
Fot. EA Sports