AGO vs. MAD Lions w ramach Funspark ULTI 2021!

f1ku ago csgo
fot. AGO

Pierwsze koty za płoty! MAD Lions rozpoczęło swoją przygodę od zwycięstwa, jednak trzy kolejne mecze to dotkliwe porażki. Jak poradzą sobie dziś na AGO?

Nie było tragedii

MAD Lions jest bardzo perspektywicznym składem. Nie ulega wątpliwości, że nikt nie wymaga od nich natychmiastowych wyników. Można nawet powiedzieć, że bilans 1/3, który teraz posiadają, jest zabarwiony jednak pozytywnie. O ile liczby nie wyglądają dobrze, tak każdy, kto oglądał chociaż jedno z tych spotkań, lub widział ich wyniki, wie, że równie dobrze MAD Lions mogło dziś walczyć o piątą wygraną z rzędu. Pech jednak chciał, że nie potrafili dociągnąć meczu do końca. Czy to w przypadku dogrywki z ENCE, czy pojedynku ze Sprout, gdzie bariera 13,12 rund była zbyt mocna.

AGO top 1 PL?

Organizacja przy budowaniu składu postawiła na jasny przekaz – ostatnia szansa dla Polskiego AGO. Z jednej strony chciałbym zobaczyć międzynarodowy eksperyment na rodzimej scenie, z drugiej strony trzeba oddać Jastrzębią, że na ten moment na zmiany się nie zanosi. Mimo ostatnich perypetii prezentują się solidnie. By to potwierdzić, wystarczy przywołać ostatni pojedynek na NIP, wygrany wynikiem 2:1. Już sam ten mecz pokazał, że do światowej topki może być im bliżej, niż dalej.

Zobacz też:   Tudson dołącza do międzynarodowego MAD Lions!

Pewniak AGO, czy może walka od MAD Lions?

Nie byłbym w tym meczu tak pewny dominacji AGO. Warto raz jeszcze podkreślić to, co nakreślałem powyżej na temat MAD Lions. Każde spotkanie było niesamowicie wyrównane. Każdy przeciwnik odczuł w jakimś stopniu potencjał lwów, a na skapitalizowanie wygranych zabrakło doświadczenia, czy wytrenowania.

Jest to ważny mecz dla obu drużyn. Tak MAD, jak i AGO okupują dół grupy B z jedną porażką. Zwycięstwo dzisiaj pozwoli na zbliżenie się do Sprout, oraz Dignitas. Atut ten jednak będzie mogła mieć dziś tylko jedna drużyna.

Gdzie oglądać?

Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00. Transmisje możecie śledzić w języku angielskim na kanale tebtv4.