Anonymo po przerwie podejmie Young Ninjas!

innocent kylar anonymo gg league
Fot. Maciej Kołek

SKADE wczorajszego dnia okazało się zbyt mocnym rywalem dla powracającego do oficjalnych spotkań Anonymo. Jak będzie dziś przeciwko Young Ninjas?

Turniej Snow Sweet Snow możemy uznać za ropoczęty! Za nami pierwsze mecze, pierwsze zaskoczenia, oraz pierwsi kandydaci do piedestału, jak i do spadków.

Anonymo 0:1

Niestety dla Polaków, dla nich turniej nie rozpoczął się pomyślnie. W pojedynku ze SKADE polegli oni wynikiem 1:2, mimo wygranej pierwszej mapie. Można powiedzieć, że do zwycięstwa nie zabrakło im wiele. Oprócz dogrywki na pierwszej mapie Mirage również zakończył się bliskim wynikiem. Polacy musieli się jednak zadowolić 14 rundami.

Młodzi Szwedzi również nie zachwycili

O ile Anonymo zagrało w swoim spotkaniu po prostu dość solidnie, tak Young Ninjas nie pokazało zbyt wielu argumentów w meczu z Winstrike. Słaba dyspozycja podczas pierwszej połówki na obu mapach uniemożliwiła Szwedom walke tak na Nuke, jak i na Overpassie.

Mecz Polsko-Szwedzki odbędzie się już o godzinie 15:00. Transmisje będziecie mogli śledzić w języku polskim na kanale GGLeague.