MAD Lions wygrywają pierwszy sezon Flashpoint przeciwko MIBR!

csgo flashpoint mad lions Bubzkji

MAD Lions dokonał niewyobrażalnego powrotu w tej serii, aby następnie zdobyć mistrzostwo.

MIBR mógł przełamać serię niepowodzeń i zdobyć tytułu w pierwszym sezonie Flashpoint, ale brazylijska drużyna CS:GO nie podołała wściekłym Lwom!

Duńczycy mieli straszny problem w pierwszej połowie finałowej mapy, przegrywając na mapie Train 12-3 po stronie terrorystów. MIBR bardzo dobrze radził sobie na początku, jednak Lwy zdobyły wiele rund w drugiej połowie, obracając mecz, który był praktycznie zdominowany przez przeciwników, w zwycięstwo na swoją korzyść, zdobywając mistrzostwo oraz 500 000 $ w nagrodach pieniężnych.

Wszystkie mapy były mocno zrównoważone. MIBR wygrał Mirage 16-13, ale MAD Lions utrzymał się przy życiu, wygrywając Inferno z takim samym wynikiem 16-13. Mimo że turniej był rozgrywany online, ciężką, przytłaczającą atmosferę presji można było odczuć w każdym pojedynku.

Na mapie Train były przynajmniej dwie rundy, które MIBR powinno wygrać, co znacznie popsułoby gospodarkę przeciwników, zmuszając ich do tańszych zakupów. Po pierwsze, MIBR ustawił bombę w standardowej pozycji na B, rzucając się na przeciwników, zostawiając bombę bez nadzoru, pozwalając MAD na jej rozbrojenie.

Jednak rundą, która zabolała MIBR najmocniej, była rundą numer 22. FalleN miał idealną okazję, aby zatrzymać rozbrojenie, ale przegapił kilka kluczowych strzałów i zabił Rasmusa „sjuush” Becka dopiero po rozbrojeniu bomby. To wydarzenie stanowiło dla MIBR wielką szansę, by ponownie stać się budzącym lęk zespołem CS:GO.

Jeśli chodzi o MAD Lions, byli oni wyjątkowo odporni na presję, wyrównując grę po tak ciężkiej pierwszej połowie na Train. Ich lider w grze, Asger „AcilioN” Larsen, odegrał ogromną rolę w wielkich finałach i zakończył je z 66 zabójstwami i 30 zgonami na ostatniej mapie.

Wielu fanów i analityków wątpiło w MAD Lions po tym, jak wyrzucili Nicolaia „HUNDEN” Petersen, aby jego miejsce zajął AcilioN. Na swoje szczęście 23-latek udowadnia, że może dowodzić i zostać gwiazdą, gdy jego koledzy z drużyny najbardziej tego potrzebują.

Ta gra jest świetnym zakończeniem sezonu Flashpoint, który pojawił się po raz pierwszy w tym roku, aby konkurować z innymi ligami CS: GO, takimi jak ESL Pro League i BLAST Premier.