Czy Wisła zdoła wydostać się ze strefy spadkowej?

csgo all in wisla kraków
Fot. ESL

Po obiecujących początkach w lidze ESEA Wisła zdecydowanie zwolniła. Dziś o ważne punkty zagrają z trzecim w tabeli Forze.

Zwycięstwo, porażka, porażka, zwycięstwo, porażka – tak wyglądały poprzednie spotkanie w wykonaniu wiślaków. Forze pod tym względem prezentuje się o wiele lepiej. Na pięć ostatnich meczów wygrali aż cztery. Widać to też w tabeli, gdzie przegonili dobrze dysponowane SAW i gotowi są gonić Winstrike. Winstrike, pokonane wczoraj przez Wisłe.

Wisła vs. Winstrike

Był to ważny pojedynek. Wisła podeszła z poprzednimi porażkami za sobą i w końcu pokazała dobrego cs’a. Poskutkowało to zwycięstwem 2:1 nad najpoważniejszym pretendetem do wygrania grupy.

Czego możemy spodziewać się dzisiaj?

Bukmacherzy wskazują przewagę Forze. Trudno dojść do innego wniosku po tym, co obydwie drużyny ostatnio nam pokazały. Historyczne wyniki jednak udowadniały nie raz, że potencjalnie słabsza drużyna, w praktyce potrafi grać na podobnym poziomie.

Czy tak będzie w tym przypadku? Przekonamy się już o 19:00. Transmisje śledzić będziecie mogli w języku polskim na kanale esl_csgo_pl.