Illuminar w ćwierćfinale Eden Arena Malta Vibes Cup 3!

illuminar innocent
Fot. Game Clash Masters

Tylko Illuminar, jako jedna z czterech Polskich drużyn zdołała wyjść z grupy. Przed nimi nie łatwe zadanie, bo na drodze stoi już Singularity.

AVEZ, PACT, Honoris oraz właśnie Illuminar. Na turnieju mieliśmy aż czterech reprezentantów. To najwyższa do tej pory liczba, bo podczas wcześniejszych edycji Polaków było o wiele mniej. Pierwsza edycja to dwie drużyny, druga to już potrójna reprezentacja. Co ciekawe, w każdym z turniejów występowało Illuminar. Są w tej statystyce pionierem. Żadna inna ekipa nie może się pochwalić tak dobrą listą obecności.

Wyjście z grupy nie było dla nich większym problemem. Zaczęli od zwycięstwa nad rodakami z Avez 16:5. Po czym po pięknym comebacku na pierwszej mapie dokończyli dzieła na drugiej, wygrywając tym 2:0 z Gambit Youngsters.

16:00 – 🇩🇰 Singularity vs. 🇵🇱 Illuminar – LIVE

Skoro już po krótce przedstawiliśmy Polaków, warto pochylić się nad ich dzisiejszym przeciwnikiem. Sama ich obecność, jest sporym zaskoczeniem. W swojej grupie zdecydowanie nie byli faworytem. Mimo wszystko po wygranej nad PACT najpierw w meczu otwarcia, a potem w deciderze, cieszyli się oni z awansu z drugiego miejsca (za FATE, z którymi przegrali 0:2). Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, możemy się spodziewać wyrównanego spotkania. Czynnikiem decydującym może być zgranie, które zostało naruszone przez ostatnią wymuszoną zmianę u Illuminar. Może to mieć wpływ na końcowy wynik meczu.

Zobacz też:   Niby człowiek wiedzioł.. - ESL One Cologne odbędzie się online!